На Закарпатті на працюючих атракціонах знайшли 34 порушення вимог нормативно-правових актів

– Під час перевірки обстежено 3 підприємства, які з 12 зареєстрованих на території області, експлуатують стаціонарні атракціони, – підбив підсумки проведеної роботи заступник начальника територіального управління Богдан Дорош. – У ПП Бреньо М.М. ( с. Розівка, Ужгородський район), ФОП Дюгованець Р.В. (с. Часлівці, Ужгородський район), МП Зняцівський центр культури і дозвілля “Експеримент” (с. Зняцево, Мукачівський район) виявлено 34 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Серйозні ризики становить відсутність у головних розподільчих шафах пристроїв, що реагують на надструми, та пристроїв захисного вимкнення, що реагують на диференційний струм ^ дерев’яних ізоляційних підставок або гумових діелектричних калош^ однолінійних схем електричних з’єднань та відповідних написів і попереджувальних знаків з електробезпеки…
За результатами перевірки керівникам підприємств видано 3 обов’язкові до виконання приписи, призупинено роботу 6 одиниць обладнання, накладено 3 адміністративні стягнення на посадових осіб підприємств.
Територіальне управління ініціювало проведення спільного з облдержадміністрацією семінару-наради з питань безпечної експлуатації атракціонної техніки. За результатами заходу райдержадміністрації та міськвиконкоми зобов’язано провести інвентаризацію суб’єктів господарювання, що мають в наявності атракціонну техніку.

Прес-служба Теруправління Держгірпромнагляду України по Закарпатській області

admin