Гарячий пасадобль від чемпіонів світу зі спортивного танцю

В Ужгороді відбулися міжнародні змагання зі спортивного танцю «Uzhgorod Open» і чемпіонати України у категорії «Дорослі» (з програми 10 танців), категорії «Молодь» (латиноамериканська програма), серед команд формейшн (латиноамериканська і європейська програми), категорії «Ювенали 1» (латиноамериканська програма і програма 8 танців)

“Це ювілейні 10-ті міжнародні змагання в Ужгороді, — розповіла президент Асоціації спортивного танцю Закарпатської області Олександра Мишко. — Участь у змаганнях взяли понад 800 пар із майже 15 країн світу. Оцінювали майстерність спортсменів більше 50 суддів у понад 25 категоріях.
Призерами стали представники 7 країн. Найкращі результати продемонстрували білоруси (6 із 8 перших місць). Загалом за кількістю призових місць (золото, срібло і бронза) першими стали буковинці (16 призових місць), Львів — 11, Закарпаття, Хмельницька область і Молдова — по 10 призових місць”.
Найвідоміша ужгородська пара танцюристів Вероніка Мишко та Володимир Лятов стали чемпіонами України у категорії «Дорослі» за програмою 10 танців. Вони представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу зі спортивних танців, що відбудеться незабаром в Іспанії”.
У найелітнійшій категорії «Дорослі IDSF» у латині перше місце посіли Федір Полянський та Каріна Галустян (Москва). Вони випередили пару з Києва (Михайло Білопуков та Анастасія Щипиліна). Третє місце посіли Дмитро Росенко та Наталія Гранко (Харків).
У стандартній програмі в категорії «Дорослі IDSF» перше місце посіла румунська пара Дорін Галбан та Єва Дудик. Друге місце – Ромас Алієвас та Рамінта Аукстуолуте (Литва). Третє місце – Володимир Бесараб та Катерина Петрова (Молдова).
Також виступали чемпіони світу зі спортивного танцю Мауріціо Весково та Мелінда Торокдьорді (Угорщина). Вони виконали 5 танців латино-американської програми.