Про досвід єдиної Європи через підвищення кваліфікації говоритимуть в Ужгороді

Семінар проводиться в рамках проекту «Досвід єдиної Європи – підвищення кваліфікації» за фінансової підтримки державного фонду ЄвроКліп-ЄвроЗв’язок. Проект здійснюється Міжнародною Асоціацією Інституцій Регіонального Розвитку «МАІРР». В рамках проекту сформовано тренерську команду Закарпатської області, розроблено та проведено наступні тренінгові програми:
16 березня 2009 – тренінг: «Регіональний та місцевий розвиток»
17 березня 2009 – тренінг «Кластери»
18 березня 2009 проведено тренінговий курс: «Фандрайзинг та проектний менеджмент»
19 березня 2009 – тренінг: «Фінансовий менеджмент»
20 березня 2009 – тренінг «Євроінтеграція»

За цей період 28 представників громадських організацій, органів влади та самоврядування та державних установ взяли участь у програмі, отримали знання щодо формування ефективної регіональної та місцевої політики, євро інтеграційної політики, а також практичні навички розробки конкретних проектів та програм.
Завершальним кроком реалізації Проекту, є підведення підсумків та проведення міжнародного семінару «Досвід єдиної Європи – підвищення кваліфікації» із залученням експертів Європейського Союзу, який відбудеться 16 квітня 2009 року.
Основна мета семінару – підвищення обізнаності представників органів влади, самоврядування та громадських організацій прикордонних регіонів України, Угорщини та Молдови, щодо нових можливостей прикордонних країн у зв’язку з запровадженням нових інструментів транскордонного співробітництва.
Для участі у семінарі запрошуються представники органів влади, самоврядування, громадські організації та навчальні заклади, що займають активну позицію щодо розвитку міжрегіонального та прикордонного співробітництва, та готуються для участі у місцевих, регіональних та міжнародних програмах. Запрошуються офіційні представники програм, зацікавлені організації та установи, що планують співпрацю в рамках проектів та програм задля ефективного розвитку прикордонних територій України, Угорщини та Молдови, а також регіональні та місцеві ЗМІ.

За додатковою інформацією просимо звертатись електронною поштою:
e-mail: iardi@ukr.net та/або за тел. +380312673593, моб. +380502280186,
конт. особа: Василь Базюк – координатор проекту.

admin