Найкращою в УжНУ стала студентка-математичка Тетяна Ігнаці

15 дівчат — представниць різних факультетів УжНУ — змагалися за звання “Кращої” і за непогані подарунки, як-от подорож до Європи, вишукані годинники.
“Цьогорічний задум конкурсу перевершив усі попередні. До прикладу, ми зняли відео з дівчатами у дитячому садочку. Словом, конкурс урізноманітнився”, — каже головний організатор, голова профкому УжНУ Юрій Олексик.
Розпочався конкурс з виходу дівчат у бальних сукнях і танцем на сцені. Гарне вбрання, однак танець — не дуже… Схоже, дівчатам не вистачало достатньої танцювальної підготовки. Цьогорічний конкурс талантів теж нічим особливим не вирізнявся, позаяк дівчата лише співали, декламували вірші й занадто багато танцювали, а такі танці, на жаль, залишали бажати кращого.
Справжньою розвагою для глядачів став інтелектуальний конкурс, бо, як казав шановний ведучий шоу, дівчата мають не тільки посміхатися, а й мислити. Кожній учасниці задавали дитячі загадки, ведучий ще й ставив, так би мовити, запитаннячка на перевірку інтелекту дівчат. Як казав Арбітр Гай Петроній, краса рідко поєднується з мудрістю, а “розумовий” конкурс ще раз це підтвердив.
Загалом кожна студентка була по-своєму особлива, талановита. За словами Ю. Олексика, перемога в конкурсі дає певний престиж і можливість брати участь у інших конкурсах краси.
Гадаю, члени журі об’єктивно вибрали переможницю, бо серед “арбітрів” були і професіонали модельного бізнесу, як-от директорка конкурсу “Красуня Закарпаття” Анжеліка Пащенко-Висіч. Власне, корону здобула студентка математичного факультету Тетяна Ігнаці.

P.S. Свято відбулося за підтримки заступника міського голови міста Ужгорода Володимира Химинця.

Евеліна Гурницька, РІО
Фото Я. Немеша

На фото: дівчина в бежевій сукні — Міс УжНУ

admin