МОЛОДЬ НА БЛАГО ГРОМАДИ

Цього разу працювали на вулиці Тлехаса та в одному з двориків по проспеку Свободи. Вибір місця суботнику зумовлений густонаселеністю району та наявністю дитячого садочка, тож коли дерева виростуть, будуть милувати око і очищувати повітря, що вкрай необхідно в сучасному місті.

Першим ділом прибрали від сміття прибудинкову територію, опісля підготували грунт, в який посадили саджанці молодих деревцят вишні, горіху та сливи. Подаючи приклад, перші дерева посадили Іван Погоріляк, Олександр Антал та Михайло Лаба. Невдовзі до суботнику долучилась молодь з прилеглих будинків. З цього приводу голова обласного осередку «Народний альянс молоді» Радіон Кіштулинець сказав: «Це вже не перший суботник організований «альянсівцями» та «народниками». Торік, ми приймали участь в озелененні вулиць Легоцького, 8 Березня. До таких акцій активно долучається і молодь, адже вона усвідомлює роль і необхідність озеленення та виступає рушійною силою».

В свою чергу, керівник секретаріату міської організації Народної Партії Данило Баник додав, що: «Ужгород як прикордонне місто є візитівкою України, наші сакури відомі далеко за межами краю, тож свої зусилля направляємо на те, щоб Ужгород поступово ставав містом європейського рівня, квітучим містом-садом».

admin