Депутати Іршавської райради вважають звільнення Івана Поповича політичною розправою

Звернення було озвучене на сесії Іршавської районної ради, яка відбулася 28 квітня. В тексті зокрема зазначено: «Ми, депутати Іршавської районної та міської рад, глибоко стурбовані ситуацією, що склалася навколо вже другого протиправного звільнення депутата районної ради Поповича І. С. з посади начальника відділу освіти райдержадміністрації. Разом з нами цю стурбованість поділяють тисячі освітян та жителів району, які знають Івана Поповича як порядну людину, висококваліфікованого керівника освіти. При цьому і в першому і в другому випадку порушено Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» (частина 3 статті 33), яким передбачається про звільнення попередньо повідомляти раду.
Порушення, що інкримінуються Івану Степановичу, надумані, необґрунтовані, про це свідчать рішення судів, які вказують на неправомірні дії голови райдержадміністрації Хохлові М. М. Проте рішення суду не заспокоює Хохлові М. М. і він вдруге протизаконно звільняє Поповича І. С.
Крім цього голова РДА видає розпорядження про ліквідацію відділу освіти, з тим щоб при повторному рішенні суду на користь Івана Поповича він не мав можливості повернутися на займану посаду, яка на той час буде ліквідована.
Така ситуація викликає осуд і неповагу до керівника району, який би мав у першу чергу бути поборником законності, стояти на державницьких, а не на якихось інших позиціях.
Вважаємо цю ситуацію політичною розправою над людиною, що дотримується інших поглядів, розправою над сім’єю Поповича І. С.. порушенням елементарних прав людини».
Попри те, що заяву було озвучено в присутності голови РДА М. Хохлова, належної реакції з його боку депутати так і не дочекалися. Очевидно, пан Хохлов й надалі вважає, що може безпідставно звільняти людей й такі його вчинки залишатимуться безкарними.

clipnews.info

admin