Як PLAY шкірку до весни міняв

Весна приносить не тільки свіжість і очікуване тепло, але і новизну. От і користувачі найпопулярнішого відеохостингу PLAY побачать його оновленим. Бажаєте відкрити вікно, насолоджуючись весняним сонцем під звуки хорошої музики або відпочити після роботи за переглядом улюбленого серіалу? У кадрі – оновлений PLAY.
Отже, перед вами новий PLAYер, який завжди був основою відеохостингу PLAY і радував користувачів зручністю використання. Після оновлення до послуг Інтернет-аудиторії привабливіша, стильніша версія, з модернізованим і зрозумілим управлінням. Та і постійно використовувані кнопки додавання відео в плейліст або вибране і «Надіслати другу» зручно розташовані відразу під запущеним кліпом. Зверніть увагу на плейлисти – в принципі їх роботи нічого не змінилося, але в створенні списків музики користувачам допомагають не тільки «Схоже відео» і «Теги».
Для меломанів доданий окремий блок «Ліцензійне відео», а для шанувальників хітів – «найпопулярніше відео».
Спрощено також пошук і сортування відео: тепер в розділі «Відеоновини» можна відсортувати новини по тематиках (наприклад Бізнес, Культура, Новини спорту, Політика і Шоу-бізнес) або по черзі проглянути відео від одного з ТV-каналів. До речі, зараз на PLAY зібрано різноманітне відео від 43 цыкавих телеканалів.
У розділі музичних кліпів можна відібрати відео по виконавцях – не варто забувати про таку зручну для тематичних вечірок опцію. Та й знайти ліцензійне відео стало легко завдяки вкладкам «Вся», «Ліцензійна» і «Користувачів» – над списком доступних кліпів.
Для тих, хто любить дивитися мультфільми або рекламу, серіали або документальні передачі, представлені відповідні підбірки в розділі «Відео».
Полегшити собі пошук можна, відсортувавши все відео по рейтингах, кількості коментарів, переглядів або даті появи на PLAY. До того ж в новому PLAY можна одним кліком мишки згорнути будь-який непотрібний блок і облаштувавши особистий PLAY-простір за власним розсудом.
Розробники PLAY бажають своїм користувачам нестандартних PLAYлистів і цікавого дозвілля.

Довідка про сервіс:
PLAY (www.play.ukr.net) – це онлайновий відеохостинг, який дозволяє переглядати, завантажувати і зберігати відео-файли в Інтернеті, а також розміщувати їх у себе на сайті або блоге і програвати за допомогою вбудованого флеш-плєєра. Користувачі сервісу можуть розміщувати необмежену кількість файлів розміром до 200 Мб практично в будь-якому відео-форматі, навіть з мобільних телефонів. На сайті доступні відео-новини провідних українських телеканалів, які можна подивитися, у тому числі і в ретроспективі, а також кліпи українських і зарубіжних виконавців в найвищій якості від українських звукозаписних компаній. Важливою перевагою сервісу являєтся його розміщення в українській мережі UA-IX, що істотно знижує витрати українських користувачів на трафік, а також збільшує швидкість доступу до ресурсу.

За даними Ukr.net

admin