Андрій Стрижак у ДТП?

Саме сина того Андрія Стрижака, який відомий в Україні як Голова КСУ, а в Закарпатті як мільйонер та непримиренний борець з українськими патріотами – дисидентами радянської доби. Краянам добре відомо, що деякі із жертв людиноненависницьких вироків нинішнього Голови Конституційного Суду України вже померли втративши здоров’я в радянських ГУЛАГах, куди їх запроторював відданий прислужник комуністичного режиму суддя Андрій Стрижак, а декотрі доживають віку за океаном куди змушені були тікати з України від переслідувань тих совітських «стрижаків». Нині вже нікого не здивуєш, що у кріслі Голови Конституційного суду незалежної України сидить людина яка більшу частину свідомого життя запроторювала в радянські концтабори українських патріотів, що віддавали життя за незалежність нашої держави та право Стрижака обіймати посаду Голови Конституційного суду України.

Звичайно, ця шляхово-транспортна пригода, мало чим відрізняється від інших, які в Україні скоюють «мажори». Ті ж людські трагедії, матеріальні збитки, втрачене здоров’я, або найгірше саме життя.

Однак у цій події вартує уваги цікава деталь, чутки про яку давно ширяться краєм. Не про безкарність «мажорів» та казкові багатства родини Голови Конституційного Суду, оскільки до «колядників» у суддійських мантіях вже звикли. Звичайно мова не про зв’язки Андрія Стрижака – старшого з балогівським угрупування, завдяки яким він посів крісло на київських пагорбах. Мова, про нібито наявність у сина Голови Конституційного Суду Андрія Стрижака – молодшого, подвійного громадянства. Подейкують цей молодий «мажор» окрім українського має ще й італійське громадянство. І пов’язаний цей італійський паспорт з бізнесовими проектами якими цікавляться всі силові структури світу – наркотрафік та торгівля живим товаром. Можливо італійське походження питання у зв’язках Коза Ностри і барвистої мафії про які вже інформували загал українські медіа.

Про те, що ці чутки мають реальну основу, підтвердила також інформація про вчорашнє ДТП на одному з закарпатських Інтернет ресурсів наближених до обласної влади ( читай Балоги):

«На об’їзній дорозі біля Ужгорода свідки сфотографували Lamborghini Murcielago LP640 (Ламборджини Мурчилаго), що потрапила в ДТП. Автомобіль потрапив а аварію в мікрорайоні “Шахта”, біля жвавого перехрестя, де розташований Ужгородський коньячний завод.

«Машину, яка була на італійських номерах, оперативно відвезли з місця дорожньо-транспортної пригоди на евакуаторі. Точної інформації про це ДТП немає, повідомляє Закарпатський streetracing club.»

Закарпаття online:


http://www.zakarpattya.net.ua/news/36424.html

Звичайно нинішня влада зробить все, щоб утаємничити реальні факти цього ДТП, як і правду про родину Стрижаків, що будували своє благополуччя на жертвах українських патріотів.

Clipnews.info

admin