Акцію «Купуй українське!» Закарпатська УНП розпочала з Хуста

Під час акції представники Закарпатської обласної організації УНП провели роз’яснювально-агітаційну роботу щодо поняття „національний виробник”. Традиційно, акція супроводжувалась роз’ясненнями походження товару за допомогою цифр, які знаходяться на «штрих-кодах» товарів, а саме, що «482» – це штрих-код вітчизняних виробників. Кожен зацікавлений мешканець отримав символічний пакет від УНП – інформаційні видання – спецвипуск газети «Народне слово» та «Вісник Закарпатської обласної організації УНП», календарики та іншу інформаційну продукцію. Із запропонованих друкованих матеріалів, мешканці міста Хуст зможуть детальніше дізнатися не тільки про акцію «Купуй українське», а й про діяльність та плани Української Народної Партії.
«Акцію плануємо провести в усіх районах Закарпатської області. Таким чином, ми прагнемо звернутися до краян із закликом: «Купуй українське – підтримай своїх!». Якщо ми всі об’єднаємося, як це робили у важкі часи своєї історії інші народи, ми не тільки подолаємо кризу, але й вийдемо з неї сильнішими, станемо однією нацією», – зазначив голова Закарпатської обласної організації УНП Іван ГАБОР.
Він наголосив: «УНП розробила реальний план виходу країни з кризи через проведення протекціоністської політики, захисту вітчизняної продукції від конкуренції з імпортною, яка часто є контрабандною. Зараз в Україну легально ввозиться товарів більше, ніж на 300 млрд. грн. Це – колосальна сума. Якщо ми не будемо купувати іноземну курятину, а купимо вітчизняну, ми вкладемо гроші у власне сільське господарство, будуть створені нові робочі місця тощо. Тому УНП закликає громадян купувати українське, вимагає від уряду максимально припинити імпорт на певний період, захистити власного виробника».

admin