Зустріч з „афганцями”

Нині, на віддалі часу, ця дата викликає різні почуття та бачення цих подій як самими учасниками, так і прийдешнім поколінням. Одностайним назавжди залишиться не лише гіркота людських втрат та скалічених доль, але й відчуття обов’язку держави перед воїнами українцями, яких тогочасна держава закинула в криваву війну.

Нині від ран та стресу війни вже пішло в небуття більше воїнів „афганців”, ніж полягло в кам’янистій афганській землі. Тому віддати належне тим воїнам, що живуть поряд з нами, не лише наш обов’язок, але й самої держави. Незалежно від того, як оцінюють ту криваву війну нинішні політикани, які, забувши уроки історії, ратують за відправку українських вояків у складі контингенту НАТО у той самий до нині „гарячий” Афганістан.

На зустрічі заступник міського голови Володимир Химинець від імені голови міста Сергія Ратушняка та міської ради привітав ветеранів-афганців, яких з кожним роком стає все менше, зі святом. Цікаво, що зустріч не стала формальним заходом, де влада намагається нібито виконати свій обов’язок, відбувшись шаблонним вітанням.

Зустріч стала конструктивним діалогом сторін, у якому звучали не лише вітальні побажання, але й розмова про реальний стан речей, про проблеми, пов’язанні з житловими умовами ветеранів та будівництва реабілітаційного центру.

admin