Життя в обмін на землю

Минулої п’ятниці в селі Сімер п’яний в «дим» водій на дорогій іномарці збив на дорозі молодого хлопця. З місця події злочинець утік. Дременув у гори. Затримання п’яного автогонщика в Лумшорах нагадувало сюжет американського бойовика. Лише після того як шість міліцейських машин заблокували шлях, п’яного «шумахера» вдалося затримати. При затримані водій погрожував міліціонерам звільненням і розправою. Мовляв він давав землю і міліцейським начальникам, прокурорам суддям, у нього все « схвачено». Після дзвінка з мобільного, як стверджують очевидці затримання, головний по земельним ресурсам Перечинщини, отримав чітку інструкцію куди послати міліціонерів. Підкоряючись вказівкам дуже відомого в Україні «матюгальника», п’яний водій так голосно виконував вказівки шефа, що міліціонери ледве змогли його вгамувати.

На щастя лікарям вдалося врятувати життя 22-х річного хлопця, якого збив п’яний чиновник. Як і обіцяв міліціонерам п’яничка при затримані, нині прокуратура та всі причетні до земельного дерибану, роблять все, щоб витягнути з халепи свого «земельного» благодійника.

Нічого дивного, що в результаті, винним у ДТП визнають постраждалого, який незрозуміло чому «пленталася» без діла на дорозі, не лише перешкоджаючи чиновнику відпочивати після чергової земельної оборудки, але й набралася нахабства попасти під колеса під колеса автомобіля того чиновника. Де зараз хлопець, якому пощастила вижити, візьме гроші на ремонт автомашини чиновника наразі не відомо. Хіба взамін віддасть останній клаптик власної землі. Бо як подейкують у районі, невдаха чиновник вже відрізав за медичну довідку про його природжену тверезість та закриття кримінальної справи декілька гектарів перечинської землі людям у погонах.

admin