Журналісти у "Празі" апробували гру фараонів — боулінг

І хоча гра є досить давньою, її коріння, до слова, сягають фараонських часів, в Україні вона почала набувати популярності лише після проголошення незалежності. Натомість Закарпаття донедавна не мало взагалі жодного професійного боулінг-клубу. Міні турнір між журналістами з боулінгу (її ще називають грою фараонів. — Авт.) проходив у розважальному центрі “Прага” в Ужгороді за сприяння власника закладу, депутата обласної ради Юрія Бережника. Це єдиний на Закарпатті боулінг-клуб обладнаний відповідно до всіх вимог та за найсучаснішими тенденція облаштування подібних закладів. Отож на шести внутрішніх доріжках за титул найкращого змагалися 24 журналісти, представники багатьох закарпатських ЗМІ. Після трьох партій, за результатами кількості балів (результати автоматично висвітлюються на екранах, що розміщені над доріжками), було визначено переможців доріжок. Ними стали
Ірина Бреза (перша доріжка), Іван Колодій (друга), В’ячеслав Стрібнєв (третя), Ганна Тарканій (четверта). Після визначення переможців доріжок через зіставлення кількості очок гравців було визначено і власне переможців турніру. Так, третє місце в підсумку трьох партій виборов директор “Тиждень-прес” Ігор Заславський (323 бали), друге місце — головний редактор газети “РІО” Петро Гойс (332 бали), а переможцем турніру, володарем кубку між журналістами став головний редактор “Закарпатської правди” Андрій Ганусич (368 балів). До слова, більшість із мас-медійників відкрили для себе гру в боулінг вперше. Керівництво розважального комплексу “Прага” приготувало для головного переможця приз — вечеря в чотиризірковому ресторані “Прага” на 500 грн.
До слова, ідея створення розважального центру “Прага” у Юрія Бережника з’явилася саме з ідеї створити професійний боулінг-клуб в Ужгороді, адже, як зізнався пан Юрій, він сам дуже любить цю гру і грає в неї вже близько 10 років. І вже згодом було вирішено разом з боулінгом побудувати готель та ресторан. Згідно з сертифікацією готель “Прага” має чотири “зірки”. До слова, останньою новинкою готелю є проведення дискотек. Проте Юрій Бережник зазначає, що ще далеко не всі плани втілені в реальність. Що стосується боулінг-клубу, то він на сьогодні пропонує організацію корпоративних турнірів для компаній, підприємств, організацій. Окрема система знижок діє і для відвідувачів, які приходять пограти з сім’єю. Крім того, для навчання боулінг-клуб надає інструктора.
P.S. За результатами опитування на одному з закарпатських сайтів щодо найвдалішого місця відпочинку, на думку ужгородців, більшість проголосували саме за розважальний комплекс “Прага”.

Людмила Федоришина, РІО

admin