„CТРАТЮКИ” ЦЕ НЕ ВСЯ ПРОКУРАТУРА

На жаль, нині коли проблеми хаотичного паркування автомашин в обласному центрі викликають справедливі нарікання мешканців Ужгорода, а „засланий” міський прокурор Олександр Стратюк разом з Ужгородським міськрайонним судом, виконуючи замовлення обласної балогівської влади – перешкоджають ужгородцям вирішити цю проблему, депутати прийняли рішення про введення в дію „Тимчасових правил паркування транспортних засобів на території міста Ужгорода”. Цікаво, що при обговоренні цього питання в сесійному залі була озвучена інформація про розмір відрахувань за паркування автомашин від фірми „Мед парк” у міську скарбницю. Напрошується висновок, чому пересічні мешканці та гості міста справно платять за паркування, а чиновники від прокуратури, виконавчої служби та інша „державна” братія вважає себе обраними. Про ці випадки неодноразово писала крайова преса. Мало того, дивує винахідливість владних „вандалів”, які за допомогою корисних предметів технічного прогресу людства банально ріжуть блокіратори коліс, які є власністю іноземного інвестора. Виглядає звичка, цих чиновників лише „брати” змушує їх „сіру речовину” вигадувати все нові засоби уникнення обов’язку приймати участь у наповненні бюджету обласного центру.

Міські обранці з порозумінням віднеслися і до протесту обласної прокуратури стосовно подальшої долі (продажі приміщень міської прокуратури по вул. Уральська, 6 через її бездіяльність на користь громади). Нині вже кожен розуміє, що „стратюки” це не вся прокуратура, тим паче, що їм залишилося сидіти в прокурорських кріслах ще якихось 11 місяців, після чого разом з горезвісним балогівським мафіозним кланом – дорога в забуття. При цьому депутати окремим доручення зобов’язали управління майном міста, впорядкувати питання орендної плати за користування цими приміщеннями, що є власністю ужгородської громади.

У зв’язку з економічною кризою, яка вирує у державі, міська рада прийняла рішення про оптимізацію структури власних виконавчих органів за рахунок зміни чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

Рішеннями сесії також прийняті зміни до бюджету міста та „Програма коригування генерального плану розвитку міста Ужгорода на 2009-2010 роки”.

admin