Завершення реконструкції драмтеатру під сумнівом, коштів можуть і не виділити…

Облрада цьогоріч виділила на культуру 800 тис. грн. З них майже четверта частина, а саме 170 тис. грн. буде направлена на поповнення книжкового фонду Обласної бібліотеки.
Крім того, Юрій Глеба представив на прес-конференції новий керівників облмуздрамтеатру та художнього музею ім. Бокшая. Так, Олег Зайцев, який донедавна очолював художній музей, очолив Закарпатський облмуздрамтеатр. «У цьому році у нас багато планів, – зазначив новопризначений директор, — зокрема, ми повертаємо на сцену музичну виставу, крім того, у березні відбудеться прем’єра першої на сцені драмтеатру закарпатської п’єси, а саме «Судний час». На вересень чиновники обіцяють встановити електрокотельню для драмтеатру. Скорочувати штат керівництво не збирається, навпаки в планах є збагатити акторський склад молодими спеціалістами.
Що стосується реконструкції театру, нагадаємо що вона мала тривати три роки, і кошторис складав 16 млн. грн. Вже минуло два роки, за цей час було профінансовано лише 6 млн. грн. Наразі театр продовжує працювати, адже, за словами Юрія Глеби, висновки експертів не підтверджують загрозу людям, які перебувають у цій будівлі. Однак чиновники занепокоєні питанням дофінансування реконструкції, через те, що і досі не мають підтвердження щодо отримання коштів з держбюджету. «Основним завданням на цей рік є встановлення опалення в театрі», — зазначив Юрій Глеба.
Змінився директор і в Обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая. Так, цей заклад очолив онук видатного закарпатського митця Франциск Ерфан. Він відзначає, що трохи затягнувся «хронічний» ремонт в музею, однак завершити всі роботи реально в цьому році. Зважаючи на те, що Ф. Ерфан є онуком Бокшая, він відзначив особливу відповідальність у керуванні саме цього об’єкту.

clipnews.info

admin