Тарифи на пасажирські перевезення не подешевшають

Ще 4 грудня, 2008 року депутат обласної ради від БЮТ Євген Ластівка звернувся із депутатським запитом до Закарпатської ОДА з проханням переглянути в бік зниження тарифи на перевезення пасажирів автобусами, які працюють в звичайному режимі.
У листі-відповіді на звернення заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Гоблик повідомив, що перегляд тарифів на перевезення пасажирів автобусами ОДА вважає недоцільним. Недоцільність зниження тарифів В. Гоблик аргументує тим, що з часу, коли діючі тарифи були встановлені (03.06.2008) відбувалися сезонні коливання вартості паливно-мастильних матеріалів, зріс рівень мінімальної зарплатні з 525 до 605 грн., зросла вартість шин та запасних частин й амортизаційні відрахування. Як мотивацію для відмови знижувати тарифи В. Гоблик також назвав фактичну відсутність механізму відшкодування збитків перевізникам за перевезення пільговиків.
На сесії обласної ради, яка відбулася 14 січня 2009 року, Євген Ластівка прокоментував відповідь ОДА так: «Відповідь, надана Закарпатською ОДА на мій депутатський запит є свідченням бездіяльності облдержадміністрації щодо захисту інтересів громадян в період економічної кризи». Євген Ластівка звернувся до колег-депутатів з проханням підтримати його звернення до Уряду та Антимонопольного комітету України з пропозицією перевірити порядок формування цін та тарифів в Закарпатській області не тільки в автоперевезеннях а й взагалі. Однак депутати не підтримали ініціативу БЮТівця, за звернення проголосували тільки 39 депутатів.
За словами Євгена Ластівки, подібна позиція ОДА та обласної ради є антинародною й закарпатці мають про це знати.

Прес-служба Блоку Юлiї Тимошенко в Закарпатськiй областi
admin