Суддю Зварича оголосили у міжнародний розшук

“Тепер саме міліція подала Зварича в міжнародний розшук. Зараз на нього у всіх країнах світу виставлено червону картку Інтерполу”, – сказав він.

Луценко додав, що, відповідно до оперативної інформації, Зварич перебуває в Україні.

Міністр впевнений у тому, що Зварич живий і здоровий.

“Він живий-здоровий”, – сказав Луценко.

Міністр вважає, що той факт, наскільки легко Зваричу вдалося втекти з лікарні, свідчить про те, що в нього мають бути впливові заступники у вищих ешелонах влади.

“У нас в Україні операція “чисті руки” традиційно переходить в операцію “швидкі ноги”. Не секрет, з ким він (Зварич) народився в сусідньому селі, з ким закінчував вищу освіту. Хто його проштовхнув на цю посаду… На плівках це прізвище фігурує. Сам Зварич не один раз називав це прізвище під час визначення, яка частина хабарів повинна піти в Київ для цієї людини”, – сказав він.

Луценко додав, що сподівається, що справу буде доведено до суду.

Як повідомляло агентство, Генеральна прокуратура має намір з’ясувати причину зникнення Зварича з лікарні Львова.

18 грудня Рада дала згоду на його затримку й арешт.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за підозрою в одержанні 100 тис. доларів хабара за прийняття судом незаконного рішення.

У ході проведення обшуку за місцем проживання й у службовому кабінеті екс-судді були знайдені й вилучені великі суми готівки в національній та іноземній валюті.

За інформацією УСБУ у Львівській області, обшуки були проведені в кабінеті Зварича й ще 6 суддів, а також у квартирі Зварича.

При цьому були виявлені 1 млн. доларів і 2 млн. гривень.

ukranews.com

admin