Розраховувати на податок на прибуток області цього року нічого…

«Розраховувати на податок на прибуток, який є одним з основних бюджетоутворюючих складових, зважаючи на економучну ситуцію в країні, неможливо, адже підприємства у цих умовах не розвиваються, а виживають», – зазначила Тетяна Шаповалова. Так, у минулому році обласній податковій вдалося виконати всі планові показники лише за рахунок перевиконаних планів перших трьох кварталів. За 2008 рік до Зведеного бюджету області було зібрано платежів на суму 1 663,5 млн. грн., що на 32,5 % більше ніж у 2007 році. Хороша динаміка податкових надходжень збереглася хіба що в Ужгороді та Ужгородському районі, що пояснюється наявність машинобудування та електровиробництва на території району. У всіх інших районах, за словами головного податківця області, відчувся спад динаміки надходжень.
Що стосується відшкодування ПДВ, то в минулому році зросли заявки на 33,6 %. Відшкодування зросли на 86 %, однак з грудня відчутно стан справ з відшкодуванням погіршився. Проте незважаючи на це, сума відшкодованого ПДВ у майже 2 рази збільшилася порівняно з 2007 роком.
З приводу виплати зарплати працівникам податкової, то за словами Тетяни Шаповалової, наразі ще не має річного кошторису. За січень виплати включають лише оклад і ранг, що стосується виплати вислуги та премії, то з цим питанням важче. Проте голова ДПА в Закарпатській області висловила сподівання, що з лютого ситуація покращуватиметься.

clipnews.info

admin