Авторські прикраси відомого ювелірного бренду віднині можна придбати в Ужгороді

Один з найвідоміших брендів на ювелірному ринку Україні відкрив своє представництво в Ужгороді. Відвідувачі зможуть оцінити роботу швейцарських ювелірів надзвичайно складного дизайну. А також взяти участь у розіграші справжніх діамантів, який відбудеться 16 січня серед покупців прикрас, — розповіла господарка магазину Юлія Лагуновська.

Новий магазин пропонує розкішні ювелірні вироби (наразі понад 500 позицій) для покупців різного віку та за широким діапазоном цін. Це великий асортимент оригінальних прикрас із білого, жовтого і червоного золота, золота з діамантами і іншими коштовними каменями, а також ювелірні вироби із срібла. Тут можна придбати авангардну, ексклюзивну або класичну прикрасу. Усі вони — цікавого дизайну та відмінної якості.

Юлія Лагуновська пояснила, що мовою древніх скіфів, відомих своїми незліченими скарбами, «Заріна» означає «золото».

«Кожна жінка прагне бути неповторною, — каже Ю.Лагуновська. — «Zarina» стане прекрасним подарунком, який допоможе довершити ваш образ і стане головним діамантом в короні Вашого стилю». Ексклюзивні авторські вироби допоможу підкреслити індивідуальність, вважає Юлія Лагуновська.

Ще одна цікавинка — картини з нанесенням дорогоцінних металів–такі оригінальні подарунки до Новорічних свят пропонують в ужгородському представництві Торгового Дому «ZARINA».

admin