Відкритий лист негідникам: Кічковському М.М., Погорєлову А.В., братам Балогам!


Узурповані всі гілки влади, «бєспредєл» балогівців вже є предметом розгляду міжнародних інституцій в т.ч. і Європарламент і ОБСЄ. Нахабство і кримінальна вседозволеність довели до реалізації сепаратиських мрій завидівського пахана – відокремлення Закарпаття від України і перетворення в князівство Барвівських свинопасів.


            Триває наймаштабніша четверта хвиля еміграції. Люди втомилися жити в «зоні балог».


У перший же рік ми вилізли з боргової ями обкраденого Погорєловим і Балогами міста, розмір якої сягав більш ніж  58 млн.грн.


            У всіх же позитивних досягненнях вашого вкладу немає ні на одну копійку.


            Це відродження боздоського парку в Ужгороді, чудова реконструкція проспекту,  водовідвід та інноваційні впровадження, облаштування 70% автономного опалення для бюджетних установ і населення, заміна старих вікон на сучасні склопакети – все це і багато чого іншого зроблено міською владою за останній рік.


            Ваш цинізм і антилюдське скотство досягли межі. Коли сотням багатодітним сім’ям, ветеранам і іншим отримувачам земельних ділянок, ви скоюючи кримінальні дії не видаєте місяцями та навіть роками державні акти на землю, бо вимагаєте цю землю собі. Забороняєте через холуїв-чиновників будівництво Національного банку, торгово-офісного центру на пустищі  біля площі Б.Хмельницького, тощо. Навіть в ямах з жабами ви, покидьки бачите свій інтерес і через мерзотника Погорєлова-молодшого не підписуєте документацію по будівництву Аквапарку, який потрібний діточкам всього Закарпаття.


            А зараз влаштували цирк для божевільних і дали на обласній раді так званий дозвіл на будівництво.


            Бездари і виродки. Так замість кримінальної відповідальності Іванка Балоги – організатора, чиновника – корупціонера Андрійка Погорєлова, який скоїв злочин шляхом підробки документів та перевищення влади  Кічковським, який злочинно прийняв цю макулатуру і вніс  до порядку денного на сесію обласної ради. Ви не відмінили протиправне і незаконне рішення, а дали «дозвіл».


            А хто вас просив щось дозволити? Хто вам, нахабам, сказав, що ви вправі давати чи ні такі дозволи? Яким нормативним документом передбачено надання такого дозволу обласною радою?


            Це наша міської громади  земля і нам, Ужгородцям, вирішувати що на ній будувати!


            Передайте цей  «дозвільний» документ – своєму даху і одночасно Президенту, що він є Балогою. Всім вам і цьому документу – одна ціна 0,1% рейтингу.


            В зв’язку з провокаційними діями кишенькової обласної ради під головуванням братків Балог, вимушений звернутися до Ужгородців.


 


 


Шановні Ужгородці!


 


            В березні 2009 року, ми з Вами вже мали відкривати найбільш великий Аквапарк у східній Європі. Мерзотники від чиновництва, Секретаріату Президента, ОДА, управління культури, земельних ресурсів, екології, міської прокуратури і міськрайонного суду робили і роблять все, щоб цей і  подібні проекти не відбувалися в Ужгороді. Вони вважають, що ми зобов’язані мовчати і чекати до поки ця завидівська зграя не побудує аналогічні заклади в Синяку, Завидово чи на інших свинофермах, що вони приватизували.


            Подібні сесії обласної ради – це сходняки, мета яких – зірвати референдум 7 грудня з цього питання.


            Моя ж мета – незалежно від того, хто буде керувати містом, Україною чи областю – надати цій землі Конституційний статус – АКВАПАРК. Бо рішення референдуму – як і норми Конституції – мають силу прямої дії і змінити цей статус не зможе ніхто – крім, хіба що нового референдума.


            Що ж до чеснот цієї зграйки і їхніх «турбот» про діточок, пам’ятайте


 Балога Вітя, Ваня і Паша забрали разом з братом Петьовкою спортмайданчик та сад від дітей-сиріт в Мукачівському інтернаті і побудували там свої котеджі. В підвалах мукачівських будинків знаходять тіла неповнолітніх дівчаток, яких доля завела до саун в с.Синяк.  Місто Ужгород засмічено сигаретними кіосками фірми  Кічковського де привчають до паління наших дітей. Це ОЗУ причетне до розповсюдження наркотиків в місті та області та до переправки нелегалів з Китаю і Азії, з якими сюди прийшли десятки невиліковних хвороб.


            Вам обирати майбутнє для свої дітей. Я буду поважати будь яке Ваше рішення, хоча не від любого буду в захваті та зможу однаково пишатись Вами і собою.


            Вірю в те, що ми не підкорились і не злякались завидівських покидьків Балог І Пітьовок.


 


 


Щиро Ваш, Сергій Ратушняк


admin