УКРНЕТ роздає закладки

Закладки – це збережені Інтернет-посилання в браузері. За допомогою сервісу закладок від УКРНЕТ можна буде не тільки додавати, видаляти, і систематизувати каталог вибраних посилань, але і синхронізувати їх з наявними закладками в браузері за допомогою опції імпорту-експорту. Крім того список посилань можна буде поповнювати, набираючи адресу вручну або копіюючи посилання вподобаного ресурсу з адресного рядка по мірі знаходження нових цікавих сервісів в Мережі. Упорядкувати улюблені посилання можна створюючи теки і наповнюючи їх закладками по тематиках. При цьому відсутні обмеження по кількості закладок в каталозі і часі їх зберігання.


Цікавою особливістю сервісу є доступ до закладок. Якщо зазвичай закладки зберігаються в браузері, то не завжди можна ними скористатися (наприклад, коли ви удома, а закладки залишилися на робочому комп’ютері). Закладки на УКРНЕТ зберігаються в Інтернеті і стають доступні при авторизації. Таким чином, кожен користувач УКРНЕТ дістає постійний доступ до каталогу своїх посилань і зберігає конфіденційність.


Доступ до закладок здійснюватиметься з лівої панелі, яка відкриватиметься при натисканні на відповідну іконку на будь-якому сервісі ukr.net. Таким чином, доступ до улюблених посилань не вимагає відкриття додаткової сторінки або установки програмного забезпечення.Довідка про компанію


Компанія УКРНЕТ бал створена в 1998 році. За 10 років свого існування вона стала ключовим гравцем в українському Інтернеті. Сьогодні УКРНЕТ – це найпопулярніші в своїх категоріях сервіси – портал www.ukr.net, електронна пошта FREEMAIL, віртуальна флешка E-Disk, найбільша база вакансій і резюме JOB, сайт гороскопів ОРАКУЛ, кіноафіша KINO, телегид TV, відео-хостинг PLAY!, і міський довідник CITY.


Компанія УКРНЕТ є двократним переможцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі “Вибір року” в Україні в двох номінаціях: портал ukr.net став “Українським Інтернет-порталом року”, а пошта Freemail – “Українською електронною поштою роки” в 2007 і 2008гг. А в 2008г. ще один сервіс компанії – портал JOB.ukr.net став переможцем в нововведеній номінації “Український сайт трудоуйстройства року”.

admin