У Закарпатті дві третини гірськолижних підйомників – нелегальні

Про це повідомив УНІАН з посиланням на прес-секретаря територіального управління Держгірпромнагляду в Закарпатській області Віру ТУРЯНИЦЮ.


За її інформацією, офіційно в теруправлінні Держгірпромнагляду в Закарпатській області зареєстровано 30 гірськолижних підйомників і підвісних пасажирських доріг, хоча насправді в регіоні їх майже 100.


Із зареєстрованих – 26 підйомників бугельних канатних (ВБК) і 4 підвісні пасажирські канатні дороги.


За словами В.ТУРЯНИЦІ, у грудні поточного року проведені перевірки бугельних канаток у ТОВ «Магура», ПП «Затишок», ТОВ «Боржавські полонини», що у Міжгірському районі Закарпаття. Виявлено 35 порушень, притягнено до адміністративної відповідальності одного керівника підприємства.


«Характерні порушення, наприклад, такі: посадовці не пройшли навчання з охорони праці^ на підприємствах не складені переліки робіт підвищеної небезпеки^ не призначено відповідальних за електрогосподарство і не присвоєно їм відповідних груп з електробезпеки^ не створені служби охорони праці^ не виконане заземлення опор^ не проведена реєстрація і технічні огляди технологічних транспортних засобів тощо», – зазначила прес-секретар теруправління Держгірпромнагляду.

admin