Рівень довіри до Ющенко меньше двох відсотків

Ось уже четвертий рік минув від того часу, як українці відчули себе повноцінним народом. Ось уже четвертий рік, як усі ми, хто змучився жити з ганьбою в серці від щоденних принижень влади, разом піднялися, щоб стати людьми. Ось уже четвертий рік відтоді, як розпочалася помаранчева революція. А може, то була й не революція, а звичайний сплеск незадоволення – такий собі всеукраїнський страйк? Багато ж говорять, що не було ніякої революції, а відбулась всього лише зміна влади. („ Фест”).


Рівно чотири роки тому в країні розгорталася Помаранчева революція. Зараз про неї вже ніхто особливо не згадує, і в першу чергу – сама влада, що сформувалася в результаті неї. Жодної обіцянки тих днів не виконано, рівень життя різко погіршився. Натомість зросла відчуженість влади від народу, а України – від цивілізованого світу. Виявилося, що ніхто і не збирався всерйоз відмовлятися від політичної корупції, відкатів у стосунках між владою і бізнесом, від клановості і телефонного права. На зміну кучмізму, прийшло кумівство, яке призвело до подальшої деградації суспільства. („Чиста політика”).


Переходячи до поточної політики зазначимо, що багато ілюзій Майдану не знайшли свого втілення. Але це справді ілюзії, бо буденна робота відрізняється від свята так, як відчуття власної гідності від п’яного бахвальства. Якщо хтось думав, що внаслідок двомісячного майданного протистояння в країні зникне багатовікова традиція корупції, вождистське марнославство й користолюбство, люди привчаться до європейської культури права і праці, то це його власні проблеми. („Старий замок”).


Злий жарт з головою держави зіграла його славнозвісна неповороткість. Невміння визначити потрібний момент для нанесення точного політичного удару. Виглядає, перебування на самій вершині владного Олімпу розхолоджує. Втратив Ющенко минулу заповзятливість, віддав на відкуп ведення тактичних та стратегічних „боїв” своєму секретаріату, за що і поплатився.( „Європа Центр”).


Можна сміятися, можна плакати, але факт залишається фактом: нинішнього голову Закарпатської облдержадміністрації Олега Гаваші президент Ющенко нагородив орденом. Орденом « За заслуги».Нібито «за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Закарпатської області, багаторічну сумлінну працю».Олегу Олодаровичу, звичайно, приємно, а, нам, пересічним закарпатцям, мало би бути байдуже. Але «байдуже» не виходить. Закарпатці, навіть свої, мукачівські балогівці, від такої новини – у шоці. За які такі заслуги!? За системний злочинний дерибан землі, за масову корумпованість і дискредитацію органів влади, за повний розвал економіки краю, за тотальну вирубку лісів, що призвела до чергового паводку?.. Президент, очевидно, не володіє інформацією про те, що на Закарпатті катастрофічно росте борг по зарплаті, який, за офіційними даними, вже перевищив сім мільйонів гривень. Гаранту, мабуть, невідомо, що в області кожне четверте підприємство декларує збитковість, що тут закриваються вже не лише будівельні і промислові підприємства і хлібокомбінати, а й школи, дитсадки і навіть вузи. Що область серед трьох найбільших боржників за спожитий газ державі. Що… (“Трибуна”).


На минулих вихідних у Свалявському районі під час отримання хабара був арештований голова сільради села Березники Ковбень В.Д. Суб’єкт хабарництва вимагав у підприємця 1, 5 млн.грн. за виділення 4 га не дуже цінної землі десь хащі. При отриманні „авансу”, еквівалентного 175 тисячам доларів, ( кажуть було 900 тисяч гривнями) „отець інтерполівської сільрадівської ЄЦ” був заарештований. Кажуть, що при арешті Ковбень кричав, що він права рука Криля, і така ж нога Балоги. І що і ці гроші для них. („Новинка”).


Політична кар’єра президентського сантехніка Балоги висить на волосинці. Якщо зважити на те, що рейтинг його патрона катастрофічно падає, то сантехнікові залишається будувати власне князівство в Закарпатті. Щоб убезпечити повну владу, розробляється план активізації сепаратистського руху з подальшою автономізацією області. Згідно з останнім повідомленням, СБУ заборонила діяльність сепаратистського руху, а у відповідь на це отець Сидор подає до суду на голову СБУ Наливайченка. Але все це фарс. Наливайченко занадто залежний від Балоги та Ющенка. („РІО”)


Блок Ющенко не проходить до парламенту. Про це свідчать результати опитування. 18,3% опитаних сказали, що проголосували б за БЮТ, 16,4 % за ПР, 5,9 % за КПУ, 3,3% за БЛ, 3% – за блок Яценюка, в разі його створення, При цьому 1,9% респондентів проголосували б за Блок Ющенка. („Закарпатська правда”).


Микола Кошута

admin