Олександр Кеменяш: «Поновлення розширеної коаліції й обрання спікером Володимира Литвина — рішучий крок до виходу з політичної кризи»

Однак депутат наголосив на тому, що наразі є серйозна протидія новоутвореній депутатській більшості з боку президента В. Ющенка. «Яскравим свідченням того, що Ющенко налаштований рішуче проти «коаліції трьох» є прізвища депутатів, які не підтримали обрання Володимира Литвина на посаду голови Верховної Ради.
Олександр Кеменяш разом з тим відзначив, що попри все, відразу після поновлення своєї роботи демократична коаліція довела власну ефективність. На пленарних засіданнях в четвер та п’ятницю парламент разом з урядом зробили перші реальні кроки щодо мінімізації впливу світової кризи на Україну. У першому читанні була прийнята низка надважливих антикризових законопроектів, спрямованих на підтримку АПК, будівельної, автомобільної та інших провідних галузей економіки, а також на захист соціальних прав українців та зменшення безробіття.
Щодо подальшої долі парламентського новоутворення нардеп знову ж таки відзначає, що подальша успішність роботи коаліції залежить від того, чи сприйме її Президент Ющенко, чи відмовиться він від спроб подальшої дестабілізації політичної ситуації з метою знайти спосіб власного переобрання на другий термін.

Прес-служба Блоку Юлiї Тимошенко в Закарпатськiй областi

admin