На референдум в Ужгород прийшов кримінал з посвідченнями журналістів газети «Новини Закарпаття» ?!

Не варто  нагадувати про добре відомі факти, коли вся  “машина” обласної влади працювала на унеможливлення будівництва в Ужгороді сучасного аквапарку.


В хід ішла службова підробка документів. Неправомірне втручання обласної ради та структурних підрозділів Закарпатської облдержадміністрації в компетенцію міської громади. Не дивлячись на оскаженілий супротив, ужгородці домоглися проведення міського референдуму з питання будівництва в обласному центрі   водно-оздоровчого комплексу “Водний світ” в районі парку „Боздоський”.


Виглядало у демократичній державі волевиявлення громадян є вищим щабелем народовладдя. Виявляється зовсім іншої думки дотримуються обласні очільники.


Лише розпочали роботу дільниці з міського референдуму, як там з’явилися молодики, які розмахуючи посвідченнями обласної газети „Новини Закарпаття”, почали активно перешкоджати роботі на дільницях брутально вимагаючи від членів комісії відомості про хід референдуму. Звичайно міліція з поваги до журналістів не втручалася. Їм, ж бо не відомо, що за  ніч до референдуму головний редактор газети „Новини Закарпаття” видав купу посвідчень журналіста балогівським браткам. Залишимо правоохоронцям з’ясовувати яким чином редакційний колектив державної газети за менше як добу збільшився на десятки журналістів. Ужгородців лише цікавить, чому вони повинні утримувати такий „роздутий” штат  редакції обласної державної газети за кошти громадян.


 


Clipnews.info

admin