Луценко відкрив у Шаяні міліцейський медично-ребілітаційний центр

Цей заклад, як повідомляє ДЗГ та МД МВС України, обслуговуватиме як діючих працівників органів внутрішніх справ України, так і ветеранів ОВС та колишніх ліквідаторів аварії на ЧАЕС з числа працівників міліції.
У Міністерстві внутрішніх справ – 500 тисяч працівників, в тому числі 200 тисяч ветеранів органів внутрішніх справ. Серед них – майже 80 тисяч тих, хто пройшов через Чорнобиль, кілька десятків тисяч інвалідів різних груп. Саме ці люди мають потребу у спеціалізованому лікуванні, Рішення про створення у Шаянах санаторно-реабілітаційного центру було прийнято ще до того, як Луценко очолив МВС.
Лікування у Медично-реабілітаційному центрі МВС України «Шаян» для інвалідів та ветеранів органів внутрішніх справ буде безкоштовним.
Луценко відкрив на Закарпатті санаторій, який започаткували його попередникиНагадаємо, що з 1990-х років в селі Шаян Хустського району Закарпатської області функціонує профспілковий лікувально-санаторний корпус “Шаян”, однак він мав лише готельне приміщення на 50 відпочиваючих, які там проживали, а харчуватись та лікуватись змушені були за окрему плату в інших здравницях. Тому у 2004 році Міністерство внутрішніх справ вирішило реконструювати існуючий санаторій “Шаян”, аби він мав власну лікувально-оздоровчу базу та відповідну інфраструктуру. Реконструкція санаторію тривала чотири з половиною роки.
На сьогодні МРЦ “Шаян”, основною спеціалізацією якого є лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, окрім існуючої бази на 50 ліжкомісць, має ще й дві їдальні на 30 та 70 місць, лікувальний корпус на 100 місць, діагностичну лабораторію, поліклініку, конференц-зал, спортзал, басейн тощо.
Міністерство внутрішніх справ України планує відкриття ще одного санаторно-лікувального комплексу – в розташованому поруч із Шаяном селі Велятино Хустського району. У ньому буде здійснюватися лікування на основі термальних вод. Здача об’єкту запланована вже наступного року.

admin