КОРИТНЯНСЬКИЙ БИРІВ ДОГАЗДУВАВСЯ

Як пояснив директор „Водоканалу”, це приблизна сума, виведена за колишніми показниками лічильника, який наразі розбитий і воду не обліковує. Насправді води використано значно більше. Наразі 1 млн. 283,3 тис. гривень визнані боргом Коритнянської сільської ради згідно рішення Господарського суду Закарпатської області. Раніше за результатами 5 судових рішень виконавча служба стягнула із сільради лише 230,6 тис. грн.


Юрій Омельяненко розповів, що споживання води у названих трьох селах – вже понад 7 років неконтрольоване та не обліковується. Є випадки самовільного підключення, відсутні лічильники, водопроводи, яким понад 30 років, сільрада не ремонтує. Натомість, зі слів директора «Водоканалу», у селах зростає кількість будинків з басейнами, чимало води селяни використовують на полив городів.


– Це рішення, в результаті якого мешканці Коритнянської сільради не матимуть води, є наслідком роботи їхнього сільського голови, який отримує понад мільйон за продаж 3 га коритнянської землі балогам та їхнім підставним фірмам, і замість того, щоб розрахуватися з „Водоканалом”, він збирає гроші у людей за спожиту воду і витрачає їх на власний розсуд, – прокоментував прес-секретар міського голови Олег Подебрій.

admin