Контрабанді в Закарпатті – “зелене світло” ?!

Нагадаємо, що приводом довготривалого лікарняного на якому знаходився Михайло Кічковський став контрабандний скандал.


Син голови Закарпатської облради, Михайла Кічковського попався на контрабанді побутової техніки 8 березня цього року на митному посту «Лужанка» на українсько-угорському кордоні.


В той день до кордону з угорського боку під’їхали п’ять великих вантажівок з побутовою технікою на суму понад два мільйони доларів. За схемою, що існує вже не перший місяць, перед митним оформленням товар перевантажували в мікроавтобуси (їх було 25), які почали переїздити на українську сторону. Але відразу за «Лужанкою» перші чотири мікроавтобуси зупинили троє оперуповноважених відділу «К» обласного УСБУ, які проводили відпрацювання цієї ділянки кордону. Тут і з’ясувалося, що доверху завантажені побутовою технікою автомобілі за оформленими українськими митниками і прикордонниками документами пройшли як порожні. Інші 21 мікроавтобус після «тривожного сигналу» по мобільному телефону відразу повернули назад, створивши стовпотворіння на переході з угорської сторони.


Відразу проти «оперів» з СБУ почалася справжня війна. «Начальник зміни Михайло Кічковський, який пропустив «порожні» мікроавтобуси з Угорщини, почав погрожувати їм своїм батьком, його підтримали прокурор Берегового і начальник відділу з боротьби з контрабандою облпрокуратури, які терміново прибули на місце події. Після затримання контрабанди Кічковський терміново пішов на лікарняний.


Виглядає фінансова криза змушує родину Михайла Кічковського потурбуватися про наповнення сімейної скарбниці. Адже відомо, що контрабанда в Закарпатті є одним з найприбутковіших різновидів бізнесу, особливо під „стріхою” митниці.


Судова схема поновлення на посаді відомого „спеціаліста з контрабанди” Кічковського –молодшого, вже випробувана в Закарпатті. Саме так поновлювали на роботі генерала Чепака: звільнення – лікарняний – поновлення на посаді через суд.


Подейкують, відповідна домовленість з судом Михайла Кічковського – старшого без сумніву спрацює. Більше того, питання повернення на посаду Михайла Кічковського – молодшого, вже погоджено з керівником Виноградівської митниці паном Парадою.Clipnews.info

admin