Європейський банк реконструкції та розвитку готовий допомогти Закарпаттю, якщо проекти будуть обгрунтованими і відповідатимуть усім вимогам

Метою зустрічі було з’ясування критеріїв та процедур, якими користується ЄБРР, для підтримки проектів. Присутні, зокрема, обговорювали можливість залучення інвестицій Європейського банку реконструкції та розвитку, аби прискорити реалізацію концепції поводження з твердими побутовими відходами, будівництво сучасних полігонів.
Представник Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Гжегож Гайда поінформував присутніх, що основними напрямками діяльності банку є підтримка промисловості, фінансових установ, інфраструктури. За його словами, банк може надати гранти на впровадження проектів, однак необхідно, щоб вони відповідали базовим критеріям. Зокрема, проекти мають бути достатньо обґрунтованими, відповідати європейським вимогам охорони довкілля тощо. – Ми готові допомогти вам у цьому, – відзначив Гжегож Гайда.
Крім того, мінімальний розмір фінансування становить 10 млн. євро, 200 тисяч населення – мінімальний розмір міста, яке може очікувати на фінансування.
Протягом зустрічі також обговорювали перспективи надання кредитів нашому краю.
За словами пана Гжегожа, ЄБРР готовий до співпраці. – Ми можемо надавати позики терміном до 15-ти років. Навіть в умовах фінансової кризи, – наголосив він.

Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin