Чим українські мафіозі відрізняються від італійських ? (оновлено)

Більш скромнішими коштами оперують українці. Як стало відомо з джерел наближених до голови Президентського Секретаріату, сам керівник цієї структури ось уже декілька днів знаходиться у Швейцарії де за цей час зустрічався аж з 8 серйозними швейцарськими банкірами ?! Кажуть ціна питання — 4,5 мільярда американських доларів. Про походження цих грошей здогадатися не важко.
Особливо, якщо врахувати, що тиждень тому «Укрпромбанк», не зважаючи на всі заборони, повернув нашим мукачівським «лідерам» їхній депозит в цьому банку. Сума повернутого депозиту, як кажуть, сягає вельми високого рівня – аж 55 мільйонів доларів США! Чому «Укрпромбанк» порушив діючу заборону на повернення депозитів? А тому, що ця заборона, як і всі інші закони держави, є «діючею» лише для простих громадян України, а наших доморощених олігархів не стосуються ні закони, ні заборони. Для того, аби банк повернув мукачівським «патріотам» ці 55 «лимонів», на керівництво банку «наїхав» особисто глава Національного Банку України пан Стельмах, який пообіцяв позбавити «Укрпромбанк» ліцензії, якщо ці гроші не повернуть ясновельможним мукачівцям. Ось так! А після цього і почалися «швейцарські гастролі»…
Звісно вкладання коштів у швейцарську банківську систему є доброю інвестицією.
Цікаво як будуть ділити дивіденди ?
Враховуючи традиційні звички новітніх українських нуворишів, вони дуже швидко перегризуться між собою і українці довідаються дуже багато нового про ті гроші. Є в цій новині і хороший бік. Через рік коли головного сантехніка буде розшукувати Інтерпол, йому активно допомагатимуть ошукані партнери останнього.
Ну, а український народ як завжди залишиться при власному інтересі – обкрадений та голодний.

Clipnews.info

Про італійських мафіозі у відеоролику

admin