ЧАСТIШЕ IЗДИШ – МЕНШЕ ВЕЗЕШ

Алкоголь можуть везти особи, яким виповнилося 17 років. Мешканці прикордоння, наприклад, без мита можуть везти лише


2 л пива, тоді як всі інші – 16 літрів. Так само і з вином – 0,5 л проти 4 л. Спиртних виробів з концентрацією спирту не більше 22 градусів можна везти 2 л, мешканцям прикордонної зони – 0,5 л. Напоїв з концентрацією спирту 22 градусів і більше – 1 л та 0,5 л відповідно.


Нові правила передбачають також можливість для країн – членів ЄС скорочувати максимально допустиму кількість дозволених до ввезення сигарет з 200 до 40 (або 20 сигар чи 50 грамів тютюну для куріння). На сьогодні повідомили про намір зберегти право на ввезення 200 сигарет Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Німеччина, Ірландія, Нідерланди, Португалія, Словаччина, Іспанія, Великобританія, Греція і Угорщина – лише для іноземних приватних осіб.


Збільшено загальну вартість товарів для персонального використання або для подарунків: з 175 євро до 430 євро для приватних осіб, що прибувають в ЄС авіа– або морським транспортом, і до 300 євро для приватних осіб, що прибувають до ЄС наземним або внутрішнім водним транспортом.„Європа Центр”

admin