Безпека України на критичному рівні?

“Комітет відзначає, що дії органів державної влади за цих умов не є адекватними існуючій ситуації, – сказав А.Гриценко. – На жаль, у багатьох випадках це безпорадні, нескоординовані дії, і ключове, що відзначили члени Комітету, – це вкрай обмежені, але значні державні ресурси, які вимірюються десятками мільярдів гривень, прямують не за цільовим призначенням і непрозоро”.


Члени Комітету прийшли до висновку, що гривні, які друкуються Національним банком, замість того, щоб через схему рефінансування через комерційні банки доходили до підприємств і працювали над створенням робочих місць або збереженням існуючих, туди не доходять, а йдуть на валютний ринок і потім виводяться за рубіж. “За цих умов наш Комітет наполягатиме на проведенні закритого засідання Верховної Ради за участю Президента, прем’єр-міністра, голови Національного банку для того, щоб чесно дати оцінку ситуації і зрозуміти, яким чином ці державні структури виводитимуть країну з кризи”, – сказав А.Гриценко.


Він додав, що члени Комітету наполягатимуть, щоб “законодавчо була визначена прозора процедура використання коштів як Стабілізаційного фонду, так і кредиту МВФ з іншими кредитами, які держава в цей складний період отримуватиме”.rbc.ua

admin