БАЛОГІВСЬКІ ЩУРІ БІЖУТЬ З ПАРОПАЛАВА – ПЕРШИМИ, ПРИХОПИВШИ МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ !

З прізвищем цієї пані в Закарпатті пов’язана купа корупційних скандалів. Не лише на Свалявщині добре знають Олену Колядко.


Її „трудова” біографія залишила слід в історії Свалявської податкової служби, коли лише втручання шефа нововсвореної податкової міліції – генерала Гецянина врятувало підприємливу Олену від буцегарні за хабарі. Не менш знаковим був і скандал навколо дерибану Солочинських земель багатих родовищами мінеральної води за часи роботи в Свалявській райдержадміністрації. Про ці випадки краянам вже відомо з місцевих ЗМІ.


Наразі підприємлива жіночка вирішила за прикладом боса – головного сантехніка сховати за кордоном до „кращих часів” мільйонні статки . Кажуть вона прямувала до Німеччини. Звісно німецькі банки надійніші ніж українські. Однак виглядає справа не в банках, а у відчутті близького кінця балогівського режиму на Закарпатті, що невмолимо наближається разом з каденцією шефа головного сантехніка. От і побігли щурі з пароплава, що починає тонути. Після недавнього швейцарського вояжу Віктора Балоги з відомою широкому загалу метою, така поведінка його прислужників цілком прогнозована. Однак, цікавим в цій брудній історії є інший момент. Чи отримає нарешті спільнота відповідь на сакраментальне питання:


– Хто з чопських митників сприяв підприємливій пані у безперешкодному перевезенні багатомільйонної контрабанди через український кордон ?

admin