„ЗВІРІ” У ПОГОНАХ МИТНИКІВ

Як стало відомо з надійних джерел інформації, вчора ввечері на митний пост „Дяково” завітали з перевіркою керівник відділу ВБ Виноградівської митниці Володимир Чундак та його підлеглий Корпош і влаштували митникам справжній „шмон” з вивертанням кишень та особистого обшуку.


Молодий інспектор Іван Молнар висловив обурення з таких методів роботи „безпекашів”, за що його по-звірячому побили Чундак та Корпош. Як відомо у внутрішню безпеку митниці ці два суб’єкти потрапили з міліції.


Наразі потерпілий з важкими травмами знаходиться в реанімаційному відділені місцевої лікарні, а „безпекаші” намагаються „зам’яти” власний злочин. Все залежить від того, чи нададуть Чудак та Корпош районній прокуратурі, куди надійшла заява від потерпілого, „вагомий доказ” непричетності до побиття колеги – митника. Звісно такий варіант розвитку прокурорського розслідування вже добре знайомий закарпатцям.


На жаль останнім часом зусиллями закарпатської прокуратури жертва стає злочинцем, а злочинець якщо не жертвою, то білим ягням. Саме так намагаються змалювати обставини події посадові особи причетні до неординарної події на Виноградівській митниці.

admin