В Ужгороді сміття будуть звозити під стіни обласної та районної адміністрацій

ЗаяваВ останні роки так званого «помаранчевого періоду» ужгородська влада і громада міста потерпають від системних агресивних, а подекуди і відверто кримінальних за формою і змістом дій з боку сімейно-кланової обласної влади в Закарпатті і Секретаріату президента.Цькування і заборона на розвиток будь-яких форм суспільного життя. Як то: будівництво Нацбанку, на ділянці затвердженій в 1933 році, будівництво палацу зимових видів спорту в ямі бувшого цегельного заводу, будівництво аквапарку в заливних ямах біля Боздоського парку, торгівельно-офісного центру на пустирі біля площі Богдана Хмельницького, реконструкція старого проспекту Свободи тощо.


Для цього використовуються весь чиновницький апарат всіх державних вертикалей влади, а особливо судові, правоохоронні і фіскальні, дозвільні органи та прокуратура, які всі, без винятку, узурповані ОЗУ «Барва» братів Балог і Петьовки, керуються ними й використовуються в не правовий і відверто бандитський спосіб.


Яскравим прикладом блокування комунальної роботи муніципальних служб міста є ініціатива з боку ОЗУ «Барва»- братів Балог, і їх прихвоснів – Петьовки, Погорєлова, Колібаби і Ледіди про закриття єдиного, що обслуговує обласний центр, полігону утилізації твердих побутових відходів в с. Барвінок. Усвідомлюючи свою відповідальність перед громадою міста виконком Ужгородської міської ради прийняв рішення, що в разі закриття полігону в с. Барвінок місцями для тимчасового складування твердих побутових відходів будуть:


площа Народна (навколо будівлі ОДА)^


вул. Загорська (навколо будівлі РДА)^


вул. Швабська (у дворі обласного управління охорони навколишнього природного середовища та екології)^


територія готельно-розважального комплексу «Золота гора» в с. Барвінок.


Чисельні звернення до вищого керівництва держави і, зокрема, до Президента не дають жодних результатів. Більш того, – сепаратиський розкол держави по проекту Підкарпатська Русь керується і фінансується братами Балогою В.І. і Петьовкою В.В., а значить це відомо Президенту, чим і пояснюється повна відсутність будь-якої реакції на злочинну діяльність діючого керівництва СП.


Подальший розвиток абсолютної корумпованості обласної влади і їхніх сепаратиських дій призведуть не просто до конфліктів ,а до протистоянь, кровопролиття і жертв чисельних жертв серед мирного населення. Ми втомилися очікувати і сподіватися на адекватну реакцію українського вищого керівництва і тому звертаємось до Європейської, насамперед, і світової спільноти про недопущення подальшого розвитку цього конфлікту, оскільки він не має моноетнічного походження і в ньому будуть задіяні як українські і російські так і угорські, словацькі і румунська сторони.


Звернення Ужгородського міськвиконкому підтримали: фракція БЮТ та Народної партії у міськраді, а також представники чисельних політичних та національно-культурних товариств міста.


admin