В Чопі на субвенцію для водопостачання спорудили бетонний паркан?

Усе це виглядало так, наче хтось поклав око на кілька гектарів землі в центрі Чопа й має на меті прибрати її до рук. Занепокоєні таким розвитком подій, депутати від Блоку Юлії Тимошенко ухвалили заяву, у якій зокрема зазначено:
“Події, що відбуваються останнім часом в м. Чоп, викликають стурбованість у міської громади та депутатів Блоку Юлії Тимошенко в Чопській міській раді. Уже стало нормою, що з подачі міського голови Галини Цар приймаються корумповані рішення в угоду наближених до неї бізнесменів, ігноруючи при цьому інтереси міської громади. Відчуваючи свою безкарність і підтримку з боку більшості депутатів міської ради, міський голова непродумано витрачає бюджетні кошти, фінансуючи безглузді і шкідливі для територіальної громади речі.
Так, нещодавно Уряд виділив субвенцію в розмірі 720 тисяч гривень на фінансування заходів з покращення водопостачання в Чопі. Замість того, щоб економно і зважено витрачати ці кошти для покращення якості води, яка в нашому місті є шкідливою для вживання, міська голова взялася фінансувати встановлення бетонної огорожі в міському парку, яка обмежить вільний доступ до єдиного місця відпочинку мешканців Чопа. Зазначена територія. згідно з Генпланом Чопа, має статус земель рекреаційного призначення (для відпочинку городян), а тому доступ до неї не може бути обмежений без зміни цільового призначення землі.
Незважаючи на ці очевидні речі, Галина Цар під виглядом огорожі водяних свердловин намагається вилучити із громадського користування землі міського парку площею понад два гектари. Зрозуміло, що вказана земельна ділянка є «ласим» шматком для багатьох, а тому не виключено, що з будівництвом огорожі розпочато процес «прихватизації» цієї землі. Безглуздість встановлення бетонної огорожі в цьому місці є очевидною ще й тому, що вона спотворює центральну частину міста. Більше того, огорожа здійснюється без відповідного проекту, затвердженого належним чином.
З огляду на вищенаведені обставини, вимагаємо негайно припинити встановлення бетонної огорожі, яка позбавляє горожан вільного доступу на територію міського парку. Крім того, на черговій сесії міської ради прозвітувати про використання коштів виділених Кабінетом Міністрів України для покращення якості питної води та водопостачання в Чопі», — зазначено в заяві.
Позиція депутатів від БЮТ змусила місцеву владу замислитися й нещодавно паркан було знято. Депутат від БЮТ в Чопській міській раді Іван Левкулич прокоментував ситуацію так: «Нарешті мер Чопа визнала свою помилку, людям не потрібна огорожа, їм потрібен парк відпочинку. Очевидно, контролюючі органи мали б перевірити дії мерії на предмет цільового використання коштів субвенції з Держбюджету».

Прес-служба БЮТ в Закарпатській області

admin