Ужгородці другі на чемпіонаті України з американського футболу

Збірна міста Ужгорода, що складається з колишніх гравців і “Лісорубів” і “Воїнів” посіла перше місце у Західному дивізіоні, перемігши спочатку в Київі “Слов”ян” з рахунком 20—6, а потім вдома другу команду зі столиці, “Вітязів”, з рахунком 54—12.
В півфіналі наші хлопці здолали другу команду Східного дивізіону, Севастопольських “Титанів”, з рахунком 14—7 і вперше в своїй історії вийшли до фіналу чемпіонату України. Другими учасниками фіналу стали багаторазові чемпіони України та СНД “Донецькі Варяги”, які здолали на попередній стадії “Київських слов”ян” з рахунком 24—0.
Попередня зустріч ужгородців і донеччан відбулася декілька років тому і носила товариський характер. Тоді наші краяни виявилися сильнішими, завдяки американським легіонерам. Цього ж разу до Київа на фінал приїхало лише 15 “Ведмедей”.
В досить упертій грі, перша половина якої завершилася майже з нічийном рахунком 8—6, перемогу святкували більш досвідчені “Варяги”, які і встановили остаточний рахунок фіналу 38—6 на власну користь, повідомляє zakarpattya.net.ua.

admin