Ужгород претендує на проведення Міжнародних дитячих олімпійських ігор

У малому залі Ужгородської міської ради шановного гостя, пана Ріхарда Сміта, зустрічали голова міста Сергій Ратушняк, працівники мерії, спортивні функціонери краю та бізнесмени.


Цього разу готується заявка, яка буде розглядатися комітетом Міжнародних дитячих ігор у 2009 році. До заявки включено проведення змагань з семи видів спорту. Це, легка атлетика, великий теніс, художня гімнастика, плавання, фехтування, дзюдо, пляжний волейбол, можливо буде включено і футбол.


Присутні дружньо вітали таку ініціативу міської влади. Адже проведення такого міжнародного спортивного заходу, буде впливати та позначиться на розвитоку міста на десятки років вперед. Крім цього, проведення дитячих Олімпійських ігор – питання престижу України як держави.


Цікавою була позиція бізнесменів Ужгорода, яку озвучив відомий підприємець Павло Мигович. Він запевнив високоповажного гостя, що підприємці міста готові прийняти фінансову участь в організації та проведені дитячих Олімпійських ігор.


Голова міста Сергій Ратушняк запевнив присутніх, що не дивлячись на шалений супротив пробалогівської обласної влади, яка систематично перешкоджає місту у питаннях будівництва водно-оздоровчого комплексу в басейнах якого можна буде проводити дитячі Олімпійські ігри за світовими стандартами, ужгородці прикладуть максимум зусиль, щоб брудна політика не стала на заваді проведенню дитячих Міжнародних ігор у нашому місті в 2012 році.Сlipnews.info
Зустріч Генерального секретаря комітету Міжнародних дитячих ігор Ріхарда Сміта в Ужгородській мерії у відеоролику

admin