Увага! Водії, завтра нові штрафи…

У відповідності до цього закону збільшено розмірів штрафів за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. З дрібні правопорушення штраф середньому становитиме до 100 грн. Значно підвищується відповідальність за здійснення грубих порушень Правил дорожнього руху, а за управління транспортним засобом у нетверезому стані – 1360-2550 грн.


Позбавлення права управління транспортним засобом або стягнення штрафу значного розміру прийматимуться тільки судом.


Законом передбачено, що за більшість порушень Правил дорожнього руху стягнення накладатимуться посадовцями ДАІ, які мають спеціальні звання: інспекторами ДАІ та начальниками підрозділів ДАІ.


Крім того, передбачається ввести механізм нарахування штрафних балів за порушення правил. У разі, якщо сума нарахованих штрафних балів досягне або перевищуватиме 30 балів, порушник у судовому порядку буде позбавлений права управління транспортним засобом.


Від завтрашнього дня, законом надано право працівникам ДАІ вилучати посвідчення водія до ухвалення рішення судом у тих випадках, коли Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено позбавлення права управління транспортними засобами.
Clipnews.info

admin