Tango Tempo: “Сьогодні — ми журналісти, отож відповідайте…”

З ужгородським гуртом “Tango Tempo” ми зустрілися на Театралці. “Ми не “Tango Tempo” — ми серйозні дядечки”, — казав блондин… “Ви щось плутаєте-плутаєте”, — продовжував уводити мене в оману блондин… У результаті в мене вихопили диктофон, посадовили на лавицю перед ляльковим театром і … почали ставити запитання… Так, і розмовляли ми просто на вулиці. Того вечора я вже не була журналісткою. Я помінялася роллю з бас-гітаристом Родіоном Какічевим Гадаю, що добре зіграла його роль, позаяк вірно відповідала на питання, що стосувалися діяльності “Tango Tempo”. Потім я повернулася у свою роль кореспондента, фотосесію ми зробили не будь-де, а в магазині дисків… А ще до нас підійшли міліціонери, щоб документи перевірити… Це інтерв’ю нагадувало мені спектакль у театрі.
Як казав Шекспір: “Життя — театр, а ми у нім — актори”… А ось театральна гра “Tango Tempo” була абсолютно реальною… Так, вони не показали свою справжню сутність, однак підняли мені настрій своєю невимушеною поведінкою, а також розповіли про майбутню подорож до Лондона. Як відомо, “Tango Tempo” переміг у фіналі конкурсу “The Global Battle Of The Bands”, що проходив у Києві. В грудні гурт представлятиме Україну в Світовому фіналі конкурсу в Лондоні й боротиметься за головний приз — 100 тисяч доларів.
Для довідки, гурт “Tango Tempo” (Родіон Какічев — бас-гітара, Сашко Кірєєв — ді-джей, Андрій Гасинець — гітара, Славко Ширимет — барабан, Мартін Матого — вокаліст) був заснований у 2004 році. Протягом двох років писали музику, експериментували зі стилями, шукали щось своє. Музика “Tango Tempo” — це поєднання хіп-хопу, джазу, експериментальної музики, електроніки… “Публіку треба чимось зацікавити, здивувати, отож ми створюємо власний стиль”, — каже гітарист Андрій. Грають у Києві, Харкові, Львові, країнах близького зарубіжжя. В Ужгороді виступають рідко, позаяк “публіка ще не готова прийняти такий формат”.
У 2006 році вперше взяли участь у конкурсі “The Global Battle Of The Bands” (на той час хлопці вже мали 200 власних композицій) і посіли п’яту сходинку. “Ми не здавалися і вирішили, що будемо йти до перемоги. У 2007 році отримали четверте місце в цьому ж конкурсі”. Наразі музиканти сподівалися здобути хоча би бронзу… Гурт відчув тріумф перемоги, отож гурт представлятиме Україну в Лондоні (Світовий фінал GBOB відбудеться 14—15 грудня у концертній залі “London Scala”).
Цього року на “GBOB” очікується 35 країн-учасниць. За підсумками конкурсу буде обраний кращий новий гурт світу, який отримає грошову винагороду (100 000 дол. готівкою). Саме в цьому проекті можна зустріти велику кількість молодих, амбіційних, талановитих та перспективних майбутніх зірок рок-сцени. Проект «The Global Battle Of the Bands» є одним з небагатьох міжнародних конкурсів в Україні та реальним шансом для вітчизняних талантів на визнання і славу не лише в нашій країні, а й у світі.
Редакція газети “РІО” щиро бажає перемоги “Tango Tempo” !

P.S. Гурт “Tango Tempo” висловлює подяку Тарасові Бокачу та видавництву “Ліра”.

З “Tango Tempo” тусувалися Евеліна Гурницька та Янош Немеш (фото)

admin