Співпраця міжнародних організацій ветеранів

Як розповів голова Закарпатської організації спілки учасників війни пан Микола Козловський, ветеранська міжнародна організація має на меті налагодження добросусідських стосунків з міжнародними організаціями учасників війни.


Завдяки активній роботі організації, закордонними організаціями, вдається вирішувати багато питань пов’язаних з міжнародною співпрацею. Так зокрема це допомога у відвідані захоронення своїх близьких багатьом родичам загиблих радянських солдат, які поховані за кордоном.


Важливо, що такими зустрічам підтримуються теплі стосунки між українськими ветеранами та ветеранами словацької прикордонної поліції. До речі, багатьох присутніх у прес-центрі пов’язують давні стосунки завдяки спільним завданням, які доводилося вирішувати під час несення державної прикордонної служби. Закарпатська обласна організація Міжнародної української спілки учасників війни сприяє тому, щоб нові правила, що стосуються видачі Шенгенської візи, не стали початком створення нової «залізної завіси».


В рамках зустрічі делегації відвідали Генеральне консульство Словацької республіки, відбулося покладання квітів на Пагорбі Слави загиблим воїнам-визволителям. Гостів із Словаччини ознайомили з історичними пам’ятками Закарпаття.


На завершення зустрічі у прес-центрі громадського об’єднання „Нове Закарпаття” перший заступник голови організації полковник в запасі Юрій Костюк урочисто вручив ветеранів прикордонної поліції Словаччини пам’ятними медалями.Нагородження українськими відзнаками словацьких ветеранів у відео ролику


admin