СКАНДАЛ З ПРОДОВЖЕННЯМ…

Церковні скарби, виглядає , так затьмарили розум Малиничам, що вони, не зважаючи на відлучення від церкви та анафему (прокляття), дійшли до публічних звинувачень своїх колишніх душ пастирів у “бандитизмі” та “сатанізмі”.


В кінці минулого місяця у одній із церков УАПЦ канонічної ( на перехресті вулиць Підградська та Ольбрахта) сталася пожежа, яка виглядала своєрідним продовженням гострого конфлікту між ієрархами церкви та колишніми керівниками ужгородської релігійної громади УАПЦ канонічної. Цей конфлікт, поступово перетворився на справжню “релігійну війну”.


Вчора навколо церкви, що згоріла, вибухнув новий конфлікт. Цього разу між міськими органами влади і „невідомими” самозабудовниками, які вирішили без жодних дозволів почати будівництво на земельній ділянці поряд обгорілої дерев’яної церкви, якогось втаємниченого об’єкту.


Об’єкт справді дивний, про це свідчить залитий бутобетоном будівельний майданчик товщиною підвалин аж у п’ять сантиметрів, на якому вірогідно і буде стояти новозбудована споруда. Виходячи з таких будівельних характеристик об’єкту, ужгородцям вартує у майбутньому, остерігатися травматизму проходячи поряд з цією спорудою.


На додаток, як з’ясувалося невідомий забудовник прихватив собі ще й добрий шмат землі міської громади.


За словами керівника інспекції Держбудконтролю Ужгородської міськради Олександри Золотової, що відвідала місце самовільної забудови, на будівництво цього об’єкту відсутні будь-які дозвільні документи, і взагалі міській владі не відомо, хто є забудовником. Однак, один з присутніх у юрбі громадян, „просвітив” присутніх, твердячи, що об’єкт будують Малиничі.


Якщо так, то наміри чиновника з міського Держбудконролю, про звернення до прокуратури відносно самовільного будівництва, виглядає залишаться лише добрими намірами.


Час покаже, хто більш поінформований відносно особи забудовника згаданої ділянки: ужгородець з юрби, чи чиновник з Ужгородської міськради. Арбітром звичайно стане Ужгородська міська прокуратура.Clipnews.infoКоментар начальника інспекції Держбудконтролю Ужгородської міськради стосовно самовільного будівництва у відеоролику

admin