Піврічну роботу проекту партнерства Канада-Україна фахівці визначили успішною

За словами регіонального менеджера проекту Марії Попадинець, процес стратегічного планування в області перейшов у фазу впровадження Регіональної стратегії. Основні заходи, що здійснювались спільними діями проекту партнерства Канада-Україна „Регіональне врядування та розвиток” та облдержадміністрацією передбачали підтримку процесу розбудови інституційної спроможності органів влади усіх рівнів. Як результат– розроблено 7 інфраструктурних інвестиційних проектних пропозицій за міжнародними стандартами загальною вартістю близько 1 млрд.грн. Також підготовано 20 спеціалістів, які отримали знання, підтверджені відповідними сертифікатами і вже самі можуть навчати своїх колег.
Закарпатська облдержадміністрація погодила 26 із 39 поданих малих проектів, які пройшли три етапи відбору. Наразі розпочинається навчання учасників ініціативних груп з керування та впровадження малих проектів.
Юрій Полянський, український менеджер проекту розповів про головні заходи, заплановані на наступний рік. Це і навчання державних службовців по проектному менеджменту і, як окремий напрямок, – сприяння в укладанні угод регіонального розвитку між облдержадміністраціями та Кабінетом Міністрів України, інституційне забезпечення, інформаційна та освітня робота, кадрове забезпечення. Передбачається розроблення системи моніторингу і оцінки регіональних стратегій розвитку з врахуванням внеску громадських організацій, бізнесу
Ернест Нусер, начальник головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму облдержадміністрації підкреслив продуктивний рівень співпраці обласної влади з проектом Канада-Україна та наголосив, що якісно підготовані інфраструктурні заявки дозволять активно працювати з іноземними інвесторами та міжнародними фінансовими інституціями по залученню інвестицій та кредитів в область.

Ужгородський прес-клуб

admin