Одна „паршива” вівця все стадо псує

Звичайно, у житті бувають різні ситуації, і під будь-якими погонами на мундирі, в першу чергу, – людина з притаманними їй шляхетною, гідністю і недоліками. Інша справа, що цей мундир тягне за собою певні обов’язки та правила поведінки щодо оточуючих, тому що міліція покликана забезпечувати охорону прав людини, в першу чергу, й дивитися за дотриманням порядку. Тому ці структури віднесено саме до правоохоронних.


На жаль, окремі працівники міліції інколи під впливом „обставин” забувають про власне покликання.


Свідченням цього є прикра подія, що сталася в обласному центрі минулої суботи.


Увечері, напроти магазину „Сільвер”, що по вулиці Собранецькій, водій ВАЗу, гасаючи містом на великій швидкості, не впоравшись з керуванням свого „сталевого коня”, створив аварійну ситуацію. Від удару об бордюр його авто розвернуло посеред дороги. Лише щаслива випадковість дозволила уникнути зіткнення з іншими автомашинами та обійтися без людських жертв і матеріальної шкоди для учасників пригоди.


Однак, без ексцесів у нас не може бути. Виявляється, водієм авто, що створило аварійну ситуацію на дорозі, був пан Головко, який, судячи з посвідчення, яким він розмахував перед носом у присутніх, є працівником міліції. І це б нічого, якби він не обіцяв застрелити іншого водія, що мало не став потерпілим у цій ДТП.


Для більшої вагомості міліцейських аргументів пан Головко викликав на підмогу колег. На місце події прибув пан Василь Цьока, що розігнав з місця пригоди працівників ДАІ, викликаних свідками ДТП. При цьому на адресу потерпілого від хуліганських дій міліціонера продовжували лунати погрози.


Край ганебній події поклали працівники внутрішньої безпеки ГУМВС в Закарпатській області, при появі яких дебошир у погонах з місця події втік. Наразі залишається очікувати реакції прокуратури та керівництва ГУМВС, куди звернувся потерпілий Валентин Бобрик – депутат Ужгородської міської ради.Clipnews.info

admin