Наливайченко – “зливний бачок компромату”

Депутати всіх (!) таборів, незалежно від “кольору”, відзначили, що СБУ пред’являє претензії представникам лише двох політичних сил – Блоку Юлії Тимошенко і “Народній Самообороні”.


Депутат Москаль, якого звинуватили в корупції, відповів вмить, пообіцявши подати до суду на прудкого в.о. глави СБУ, який навіть не має уявлення про що говорить. При цьому Москаль оперував висновками Генпрокуратури, яка раніше перевіряла подібні звинувачення на адресу нардепа, що вже є у нього.


Прес-служба БЮТ також розповсюдила заяву, у якій назвала всі звинувачення в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка на адресу членів БЮТ у незаконній діяльності – політичним замовленням. І охрестила пана Наливайченка “генералом за викликом”.


А сьогодні своєму бувшому колезі відповів справжній генерал – народний депутат фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.Наводимо текст заяви повністю:“Українське суспільство у котрий раз стало свідками того, як проти політичної сили БЮТ почалася чергова масована атака організована Банковою і озвучена в.о. голови СБУ паном Наливайченком.


В умовах економічної кризи, коли держава потребує об’єднання зусиль і повної консолідації дій всіх гілок влади, президент Ющенко і його оточення уперто продовжує брудну війну проти Юлії Тимошенко і політичної сили, яку вона очолює. При цьому викликає особливу тривогу, що інструментом для залякування своїх політичних опонентів політикани з Банковою використовують СБУ.


Прикро, що з державного органу, який повинен забезпечувати безпеку держави від зовнішніх і внутрішніх погроз, СБУ поступово перетворюється на зливний бачок компромату.


Особливо неспокій викликає те, що особа, яка зобов’язана свято шанувати закон і Конституцію України, стала трубадуром абсурдних звинувачень на замовлення. Своєю поведінкою і постійною присутністю на телеекранах з шокуючими і в той же час безглуздими звинуваченнями пан Наливайченко ганьбить честь і гідність офіцера і повністю нівелює почесний обов’язок служіння Україні.


Політична сила Блок Юлії Тимошенко вживатиме всіх заходів для того, щоб притягти Наливайченка до відповідальності за незаконну, непрофесійну діяльність і відвертий наклеп на прем’єр-міністра України і народних депутатів України.


Якщо пану Наливайченку хочеться стати телезіркою, то йому краще добровільно залишити службу в СБУ і влаштуватися шоуменом на телебаченні. Лякати людей страшилками у нього вийде краще, ніж керувати Службою безпеки України”.


Тон заяви народного депутата Кожем’якіна цілком зрозумілий – Андрій Анатолійович, нагадаємо, кадровий військовий, який служив у тому числі й в СБУ на посаді заступника голови СБУ з оперативних питань і начальника Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю. А нащадку поняття “честі і гідності” відомі йому не з чуток – цьому добре вчили на флоті та в СБУ.


Тільки дарма, як нам здається, пан Кожем’якін акцентував на “честі і гідності офіцера” – як ми неодноразово відзначали, Валентин Наливайченко не знайомий з цими поняттями. У зв’язку з цим не зайвим буде процитувати нашого колегу К.Оганесяна, який абсолютно точно зробив висновки щодо Наливайченка:


“Ми вже неодноразово говорили – в старі добрі часи, коли слово “честь” означало щось більше, ніж зараз, офіцер, неодноразово викритий у брехні, вже давно застрелився б. Інакше не уникнути йому ганьби.


Але пан Наливайченко, по-перше, не кадровий офіцер (просто студент університету, завербований свого часу всемогутнім КДБ, і який перейшов служити в це відомство після відомих подій), по-друге, поняття “честь” і прізвище Наливайченко – і поряд не стояли, і, по-третє, часи, на жаль, не ті…”.


З останнім – не погодилася б. Часи завжди “ті” – люди просто інші.


Катерина Нікуліна.

INTV


admin