„Нафтогаз”, залишаючи ужгородців без тепла, діє на догоду кримінальному клану балог

Наприклад, Мукачеву, в якого борги населення за спожитий газ складають десятки мільйонів гривень, дали, а Ужгороду – ні. Очевидно за те, що тут мером є непокірний бандитським кланам Сергій Ратушняк. Ужгородський голова розцінив дії „Нафтогазу” як цинічні системні руйнування основ національної безпеки, приниження жителів м.Ужгорода на догоду кримінальному клану Балог, геноцид по відношенню до ужгородців. Також він заявив, що керівництво газопостачальної компанії вимагає від нього хабара у сумі 400 тис. гривень за те, щоб виділити так необхідний ужгородцям газ.
Депутати підтримали свого міського голову і закликали вдатися до радикальних дій по відношенню до осіб, які руйнують добробут мешканців міста. Депутати О.Химинець, В.Мартин, П.Федака закликали провести акції протесту на знак незгоди з антинародною, антиужгородською політикою барвистого клану.
Далі сесія розглянула ряд життєво необхідних питань для мешканців Ужгорода, затвердила звіт про виконання «Програми економічного і соціального розвитку міста за січень-вересень 2008 р.», а також зміни до неї.
У зв’язку з проведенням місцевого референдуму 7 грудня 2008 р. по будівництву аквапарку в м.Ужгороді депутати затвердили зміст і форму бюлетеня для голосування.
Важливим для підняття міжнародного престижу обласного центру виявилося і питання проведення в ньому 46-х Міжнародних дитячих олімпійських ігор- 2012 р.

Сесія Ужгородської міськради у відеоролику

admin