Краса врятує світ!

Та скажемо Вам на правду, мученицька дорога, якою хлопці йшли тільки зо три десятки днів, привела до вишуканого, по–справжньому чарівного, конкурсу краси.


На годиннику 18:20, а в залі порожніх стільчиків майже нема. Неперевершені ведучі конкурсу –тележурналіст Віталій Біровчак та віце-міс України 2006 Квітослава Левко відкрили конкурс. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселка» своїм виходом розпочав концертну частину програми. А потім….Гучними оплесками, шаленими вигуками і різного роду транспарантами глядачі зустрічали юні дарування міста. Витончені й вишукані, цілеспрямовані й трошки розгублені, горді за себе й за Ужгород, в національних костюмах хлопці вийшли на сцену. А наповнені по самі вінця враженнями, присутні ще з більшим ентузіазмом продовжували кричати, стрибати, дарувати оплески усім конкурсантам. Останні, як справжні професіонали, тільки загадково посміхались і робили свою справу – влаштували поціновувачам краси справжнє свято.


Кого ж було запрошено до складу журі? Тільки відомі та по справжньому професіонали: хореограф-постановник студії сучасного танцю «Бліц» – Іштван Федьо ,директор рекламної агенції «Калейдоскоп» – Тетяна Мясковська ,директор копанії «Фаберлік» – Ольга Тимчак ,віце-міс Студентство Закарпаття – Неля Прокопець, віце-міс Карпатський Єврорегіон – Наталія Гальбінська, віце-міс Закарпаття – Наталія Панова, Міс Ужгород – Катерина Щютева, Міс студентство Закарпаття та Віце-міс Західної України 2008 – Тетяна Денисюк, директор фотостудії «Флеш» – Володимир Твердохліб, голова оргкомітету «Містер Ужгород» – Владислав Лакатош.


Хлопці пішли зі сцени, а публіка завмерла. Глядачі були схожі на роботів, у яких закінчилась енергія. І не даремно, адже всі очікували на вихід містера УжНУ 2007 Дениса Шипа із танцем робота. В цієї людини енергія ніколи не закінчується, а періодично навіть зашкалює. Кілька хвилин і аудиторія знову ожила.


Що за конкурс без шоу-балету…. Оригінальне шоу від шоу-балету «Venom» зірвало шквал глядацьких оплесків. Адже їхній підхід до постановки танцю завжди вражав своєю досконалістю та неперевершеністю.


Глядачі ще не встигли заспокоїтись, а учасники вже на сцені демонструють нову колекцію від брендового магазину сучасного молодіжного одягу «DЄЭP». Вихід хлопців в зал вразив всіх своєю вишуканістю та оригінальністю задуму. Адже майже кожен зміг роздивитись як хлопців так і одяг…


Сміх, гумор та баааагато приколів побачили та оцінили цього чудового вечора глядачі облмуздрамтеатру. Адже на сцені були бронзові призери чемпіонату України серед команд КВН – команда «Тяп-Ляп». Їхній професіоналізм вразив навіть журі, які теж дружньо посміхались та справді відпочивали перед нелегким завданням – визначити переможця….


Слайд-шоу, яке представила фотостудія «Флеш» зірвало море оплесків та шквал криків. Адже на екрані під музику з кінофільму «Бригада» були найкращі фотографії учасників. Дійсно вибране та тільки гарне, яке вражало глядачів, які того вечора прийшли підтримати своїх улюбленців.


Колектив сучасного танцю «Ескада» – саме так оголосив ведучий наступний номер і перед глядачами постали вже дуже гарні дівчата, які продемонстрували своє вміння в танцювальних рухах. Пластичність, граційність та майстерність – саме це уособлювали ці дівчата. Але гучні крики та оплески залу, які звучали в кінці танцю не змогли перевершити той шквал, який здійнявся вже одразу після озвучення ведучими наступного виходу учасників в одязі від магазину «Reporter». Хлопці вийшли із самого залу та постали на сцені. Усмішка на губах, гордий погляд в зал та впевнені рухи тільки підтверджували глядачам, що перед ними найкращі хлопці нашого міста.


Під завершення вечора всі очікувало чогось грандіозного. І таке відбулось… Без сумніву найкращий колектив нашого краю – студія сучасного танцю «Бліц» та танець «Графіті», який вони виконували зірвало зал. Всі дивились із захопленням та майже надірвали свої голосові зв’язки. Велика подяка Альоні Каменській за постійну підтримку таких заходів.


І окрасою вечора став виступ чарівної та юної, талановитої та граційної співачки, яка виступала вже поза межами України і в свій юний вік вже багато чого досягла, учасниця «Дитячого Євробаченя 2008» – Ренати Штіфель.


Публіка вже не могла витримати без конкурсантів і вони вийшли на сцену в гарних вечірніх костюмах. Вірніше сказати не вийшли, а їх вивели чарівні маленькі дівчатка. Грація, витримка, надійність – головні риси конкурсантів цього вечора Тут журі вже не мало вибору – треба оголошувати результати. Цю почесну місію виконав голова оргкомітету„Містер Ужгород-2008” Владислав Лакатош. Отож результати наступні: Містер Фото та Містер «faberlik»– Петро Мацак (школа №20), Містер Дружність – Дмитро Бацко (школа №3), Містер глядацьких симпатій – Олександр Суханов (ліцей), ІІІ віце-містер – Олександр Бернат (школа №1), ІІ віце-містер – Олександр Суханов, І віце-містер – Андрій Гінцяк (школа №8). Містером Ужгород 2008 став дійсно гідний цього звання хлопець – Юлій Антал, який представляв школу № 1.


Організатори вдячні за підтримку: головному інформаційному спонсору –рекламній агенції „Калейдоскоп оголошень”, магазинам сучасного одягу «DЄЭP» та «Reporter», компанії «faberlik».Оргкомітет заходу:


Голова оргкомітету – Владислав Лакатош


Адміністратор – Бриггіта Прокоп


Хореограф-постановник – Іштван Федьо


Фотограф-дизайнер – Володимир Твердохліб


Звукове оформлення – Володимир БілонкаНа фото: Містер Ужгород 2008 – Юлій Антал

admin