Коли безкарність стає карою для суспільства…

Ця екстравагантна пенсіонерка добре відома не лише ужгородцям, але й працівникам правоохоронних структур та прокуратури завдяки гучній кримінальній справі, що набула широкого розголосу в області. Не будемо переповідати про громадські кошти, якими пані Любомира Куцик розпоряджалася на власний розсуд. Здавалося, матеріали кримінальної справи надійдуть до суду і пані Любомира поверне борги суспільству, чесно відпрацювавши завдані збитки ужгородській громаді в одній з українських „ буцегарень”. Не склалося. Молодий слідчий Ужгородської прокуратури, що вів кримінальну справу, як відомо – трагічно загинув. Подейкують, завезений прокурор міста пан Стратюк взагалі робить вигляд, що справу спіткала трагічна доля молодого прокурора.


Звісно, найбільше такому повороту у кримінальній справі зраділа пані Куцик. Виявляється, кримінальну справу проти неї прийшлий прокурор глибоко та без розголосу „закопав” в архіві. Кажуть, тека з матеріалами злочинних дій пані Куцик вже встигла припасти товстим шаром пилюки. Про це у вівторок розповіли на прес-конференції працівники нинішнього БТІ закарпатським журналістам.


Спільноті добре відомо, що безкарність злочинця в подальшому завжди стає карою для суспільства. Ця перевірена віками істина ще раз знайшла своє підтвердження нині.


З цікавими фрагментами цієї соціальної аксіоми ознайомилися читачі балогівської газети „Старий замок”, де не дуже відомий в журналістських колах якийсь гонихмар намагається втовкмачити загалу ахінею, що не вкладається у здоровий глузд.


От що розповіла вона „Старому замку” про своє друге протизаконне пришестя на ліквідовану посаду : „Це було кіно і знущання, – каже Любомира Куцик. – Приступити до обов’язків означає не тільки дістати кабінет із столом і стільцем, а отримати в своє розпорядження документи, архіви, печатки…”. Що спонукає бабусю до такої владної жаги, здогадатися не важко. Мова ж про печатку котра має свою ціну… А пані Любомирі, судячи з кримінальної справи, досвіду не позичати.Прес-конференція трудового колективу Ужгородського БТІ у відео ролику

admin