Ющенко, партійні чистки і дисципліна понад усе

Роман Зварич вважає, що нічого особливого на з’їзді не сталось. За його словами, відбулась лише формалізація. Раніше президент був почесним главою – тепер став юридичним керівником партії. “Ми ніколи не приховували, що партією править Віктор Андрійович Ющенко. Щоденне ж керівництво, за словами президента, залишається за В’ячеславом Кириленком”, – заявив для INTV член політради партії Роман Зварич. Також політик не виключив можливості того, що президент очолить виборчий список.


Із цього випливає, що обрання Ющенка главою партії Народний Союз “Наша Україна”, у першу чергу, ідеологічно – пропагандистський хід, спрямований на членів самої партії.


Оскільки на з’їзді інтенсивно обговорювалось ще й питання майбутніх чисток і дисципліни в партії. Очевидно, “протверезівши” щодо реального стану речей, Віктор Андрійович зрозумів, що йому більше немає на кого розраховувати – лише на аморфну, недисципліновану політичну партію, рейтинг якої коливається в межах 4,5%. Тепер він “жорсткою” рукою господаря наводитиме лад та даруватиме надію тим, хто залишився йому вірним. Але таких уже зовсім мало…Максим Плешко.


INTV

admin