Гра у підкидного дурня…?

Не склалося. Виявляється веошний голова наразі активно працює з місцевим електоратом на виборчих перегонах за мерське крісло, сподіваючись позбавитися від неблагозвучних „ в.о.”, та стати міським головою. Хоча нехтувати зустріччю з представниками обласних медіа напередодні виборів, а особливо коли сам напросився на зустріч, вкрай ризиковано. Такої неповаги можуть не зрозуміти. Журналісти на роботі, не електорат. Тим більше, що темою зустрічі була подія, яка збурила не лише область, але стала однією з найскандальніших тем загальноукраїнських ЗМІ. Мова про оренду Мукачівського замку „Паланок”, який Мукачівська міськрада передала в оренду до 2056 року товариству з обмеженою відповідальністю, засновниками якого є жони головного секретаря держави та депутата Верховної Ради, того, який залишив після свого „вознесення” Мукачеву веошного мера – пана Ленд’єла.


Ні, звичайно, не зовсім, „плюнув” пан Ленд’єл на спілкування з обласними ЗМІ, запросивши їх на зустріч. Він відправив замісто себе зама, такого собі Віталія Бендасюка. Краще б не відправляв. Той панок міг щось зрозуміле пояснити виключно в межах папірця, від якого намагався не відривати очей. Коли ж дійшла черга до запитань, мукачівський підпанок увійшов у повний ступор, мямлячи щось на кшталт: „ не цікавився, не можу відповісти і т.п.”. Єдине, що журналістам вдалося „витягнути” з оторопілого міського чиновника – інформацію, що орендар збирається інвестувати в облаштування замку аж 20 млн. гривень. Але це кошти банку у якого дружини секретаря та нардепа мають намір позичити мільйони. Як з’ясувалося, позичальником є Промінвестбанк? Хоча панок тяжко зізнавався, однак допекли. Зізнався! Далі більше. Виявляється протягом півстоліття новоявлені мукачівські феодали мають намір платити до міської скарбниці за оренду замку аж 4050 гривень, ні не власних, а банківських грошей. Читачам вартує нагадати, що це гроші того банку, який влада державним коштом намагається врятувати за допомогою грошей, урізаних з майбутнього зростання наших з вами заробітних плат та пенсій.


Виходить допоки веошний голова переконував мукачівців голосувати на виборах за нього, його заступник по повній програмі „замочив” кандидата, а по сумісництву власного шефа.


З перших вуст журналісти дізналися дуже цікаві деталі. Саме ця зустріч стала інформаційним фрагментом, який підтвердив достовірність та об’єктивність недавньої публікації у „Дзеркалі тижня”, газеті, яка розкрила широкому українському загалу, механізми брудної оборудки з орендою старовинного замку „Паланок”.


Взагалі зустріч на початку виглядала кумедно. Однак, журналісти відверто запитали у пана Бендасюка: для чого він прийшов на зустріч. Адже це не школа, де шкільний нехлюй пояснює вчителю, що не готовий до уроку. Сподіваємося, цей урок піде на користь пану Бендасюку. Не піддаючи сумніву фаховість заступника Мукачівського міського голови робимо висновок: зустріч з журналістами нагадувала недолуге виконання ролі „цапа відбувала”, поки в.о. трудився на електоральному полі.

Прес-конференція з приводу оренди Мукачівського замку „Паланок” у відеоролику

admin