Геноцид ужгородців балогівською владою

До такого висновку народні обранці прийшли на минулій сесії, яка відбулася у п’ятницю. Приводом стала бурхлива дискусія стосовно ситуації з постачанням газу котельням, які опалюють дитячі, освітянські та медичні заклади обласного центру.


Звичайно, у місті над Ужем, як і у всіх містах України, є заборгованість населення за спожите тепло і становить вона солідну суму. Це дає підстави «Нафтогазу» України не подавати газ на котельні боржників. Та чомусь, наприклад, Мукачеву, в якого борги за спожитий газ значно перевищують ужгородські і складають десятки мільйонів гривень, “голубе паливо” дали, а Ужгороду у ньому відмовлено на підставі відсутності дозволів на отримання газу бюджетними установами обласного центру. При цьому жодної копійки боргу обласний центр перед газопостачальними організаціями не має.


Очевидно, що у боротьбі з мером міста “балогівська банда” зайшла занадто далеко.


В жертву приносять ні в чому невинних ужгородських дітей та людей, що потребують медичної допомоги.


Подібну тактику політичної боротьби застосовувала сталінська репресивна машинерія у 33-му, наслідки чого через 75-ть років скорботно відзначає український народ.


На сесії депутати прийняли звернення до мешканців Ужгорода, Президента України, Прем’єр-міністра та Верховної Ради, в якому звинувачують обласну владу у брудній і злочинній змові, заручниками якої стали наші діти, школярі, студенти, пенсіонери і мешканці нашого міста, які змушені мерзнути, хворіти, не ходити в садочки, школи і вузи, змінювати свої життєві плани. До цього ж ужгородці піддаються масованій дезинформації у провладних обласних засобах масової інформації, що винуватцем усіх негараздів є саме міська влада.


Антигуманну і злочинну щодо людей змову політиків депутати Ужгородської міської ради розцінюють як прояв геноциду проти територіальної громади міста.


За вказане звернення проголосували 45 міських обранців.Президенту України


п. Ющенку В.А.


01220 м. Київ, вул Банкова,11Прем’єр-міністру України


п. Тимошенко Ю.В.


01208 м. Київ, вул. Грушевського, 12/2Верховна Рада України


01019 м. Київ, вул. Грушевського, 5
ЗВЕРНЕННЯШановні ужгороді!


Шановний Президенте України!


Шановна Прем’єр-міністр України!


Шановні народні депутати України!У місті Ужгороді у зв’язку з відсутністю подачі газу на котельні централізованого опалення впродовж жовтня-листопада 2008 року склалася надзвичайна ситуація: немає тепла в більш як половини закладів освіти та дошкільного виховання, охорони здоров’я і державного управління, в яких ще не об лаштовані автономні котельні. Не опалюється і значна частина житлових будинків міста.


Ужгородська міська рада не мала і не має жодних боргів за спожитий бюджетними установами газ перед ВАТ „Закарпатгаз” та ДК „Газ України” НАК „Нафтогаз”. Це підтвердив і запрошений на сесію міської ради 21 листопада 2008 року представник ВАТ „Закарпатгаз”, який повідомив депутатів і про те, що при значно більших боргах населення міста Мукачево за спожиті тепло і газ (12 млн. грн.) у порівнянні з містом Ужгород (8 млн. грн.) проблем з виділення лімітів на газ для цього міста у ДК „Газ України” НАК „Нафтогаз” навіть не виникало. Насправді немає жодного міста в Україні, у якого б не було величезних боргів населення за спожиті газ і тепло, що свідчить про соціальний характер цієї проблеми. І тільки місту Ужгороду вперто і підступно ліміти на газ не виділялись, незважаючи на відсутність заборгованості у бюджетних установ та численні поїздки до м. Києва уповноважених представників міста, від яких керівництво ДК „Газ України” вимагає ще й хабаря у розмірі 400 тисяч грн. за подачу газу на ужгородські котельні.


Виходячи з цього заявляємо, що неподачу газу для централізованих тепломереж міста Ужгород розцінюємо, як продовження цілеспрямованої кампанії дискредитації Ужгородської міської ради та міського голови, яку уже впродовж тривалого часу проти ужгородської громади проводять деструктивні політичні сили під керівництвом клану братів Віктора та Івана Балоги. Першому заступнику голови Закарпатської ОДА Івану Балозі Ужгородська міська рада ще раніше висловила свою недовіру рішенням сесії ради.


В підступній ситуації із незаконним невиділенням місту Ужгороду лімітів на газ проста мотивація – дискредитувати міську раду в очах ужгородців напередодні проведення місцевого референдуму щодо рішення міської ради по будівництву аквапарку, яке заблоковане обласною радою під керівництвом тих же братів Балог.


Заручниками цієї брудної і по суті злочинної змови стали діти, школярі, студенти, пенсіонери і сім’ї нашого міста, які змушені мерзнути, хворіти, не ходити в садочки, школи і вузи, змінювати свої життєві плані. Їх же зомбують у провладних обласних газетах, що у всьому винна міська влада. Антигуманну і злочинну щодо людей змову політиків ми, депутати Ужгородської міської ради, розцінюємо як прояв геноциду з боку Секретаріату Президента в особі Балоги В.І. та його братів проти територіальної громади Ужгорода. І будемо домагатись покарання винних за ці злочинні діяння. При цьому слід зауважити, що злочини ці носять системний характер.


Залишаємо за собою право здійснювати усі можливі законні акції протесту і дії по захисту інтересів територіальної громади Ужгорода. Що стосується слухняних виконавців злочинної змови в особі ВАТ „Закарпатгаз”, то Ужгородська міська рада в найближчий час розгляне усі аспекти діяльності цього підприємства на території м. Ужгорода, включаючи безкоштовне використання ним створеної кількома поколіннями ужгородців міської газорозподільчої системи та дії, відкрито спрямовані проти ужгородської громади.


Звертаємось до мешканців міста Ужгород з проханням не піддаватись на брехливу інформацію щодо бездіяльності міської ради в питанні теплопостачання міста. Саме на це і розраховують замовники і виконавці змови.


Ужгородська міська рада була, є і буде захисником інтересів територіальної громади міста, які б змови проти Ужгорода не організовували нинішні можновладці.

Схвалено рішенням IV сесії міської ради


V скликання від 21 листопада 2008 року № 897

admin